10 نکته خرید جذاب ترین مدل‌های کیف هندزفری دخترانه + خرید

ست های جذاب کیف هندزفری دخترانه ویکتوریا سکرت

هدفن یا هندزفری منبع تغذیه موبایل و یک وسیله بسیار کاربردی برای دختران و پسران است که برای نگهداری از آنها باید یک کیف هندزفری دخترانه یا پسرانه حفاظتی تهیه کرد. چون در صورت خراب شدن برای جبران خسارت باید بسیار هزینه کرد ولی شما می توانید با پرداخت چند هزارتومن کیف هندزفری بخرید و ازتجهیزات دیجیتالی شما محافظت کند.

کیف های محافظتی هندزفری
انواع کیف و محفظه هندزفری

کیف های هندزفری دخترانه ژینو

کیف های ژینو از چرم مرغوبی تهیه شده که ضد خش و ضد آب می باشند و قابل شستشو هستند. درون کیف ها دارای آستر هستند که دوام کیف را چند برابر میکند و محافظت از اقلام داخل را چند برابر میکند. ابعاد کیف 6-9 با کفی 4 سانتی متر می باشد که فضای مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد تا اقلام ضروری مثل شارژر،هندزفری یا ایرپاد، فلش و مموری، حتی کلید و در آن قرار دهید.

ست های جذاب کیف هندزفری دخترانه ویکتوریا سکرت
کیف هندزفری دخترانه طرح خرگوش های جذاب

زیپ های این کیف پلاستیکی است و با سر زیپ پلاستیکی که دارد یک ترکیب مناسبی را ایجاد میکند. عملکرد زیپ ها بسیار خوب است و زیپ به نرمی حرکت می کند. سعی میکنیم متریال های کیف را به نحوی انتخاب کنیم که در ظاهر کیف ترکیب های رنگی زیبا باشند. در یک طرف کیف هندزفری دخترانه یک بندینک چرمی همرنگ، یا متناسب با ترکیب رنگی کیف وصل شده تا به کیف کوله یا کیف دستی خود وصل کنید. چون سبک وزن هست و ابعاد کوچکی دارد برای حمل و نقل بسیار مناسب است و گزینه عالی برای مسافرت میتوان باشد.

کیف هندزفری دخترانه جذاب
محافظ های نگهداری هندزفری دخترانه

طرح های کیف هندزفری دخترانه ژینو بسیار متنوع و متناسب هر سلیقه ای تولید شده تا هر فردی با هر سنی بتواند محصول مورد علاقه خود را انتخاب کند.

مراحل تولید کیف هندزفری ژینو

در ابتدا و اولین مرحله طراحان خوبمون خیلی دقیق و باسلیقه زمان زیادی را برای طراحی می گذارند و با خلق کردن طرح های بسیار تنوع محصولات را افزایش می دهند. طرح های محصولات ژینو وو همچنین کیف هندزفری شامل طرح های فانتزی، مینیمال، ساده و شلوغ ، عروسکی، طرح های حیوانات، طرح کاکتوس و… می باشد.

در مرحله دوم پس از آزمایش و چک کردن رنگ و اندازه کیف های هندزفری دخترانه شروع به چاب روی چرم توسط دستگاه می کنیم که توسط دستگاه چاپ اکوسالونت، چاپ می شوند. این دستگاه اکوسالونت دوستدار محیط زیست است و از جوهر های طبیعی استفاده میشود و همچنین استفاده با این دستگاه برای چاپ روی چرم، مقاومت تصاویر چاپ شده را در برابرخراشیدگی و آب بیشتر می کند.

در مرحله بعدی خیلی دقیق چرم ها برش میخوردند وه بسته بندی می شوند تا به دست خیاطان ماهر برسند

در مرحله چهارم باید چرم های بریده شده به دست خیاطان برسند تا با دوخت دقیق و منظم یک محصول بسیار با کیفیت تحویل بدهند. در هنگام دوخت چون چرم ها طبق الگو بریده شدند یک دوخت بسیار تمیز تحویل داده می شود و تمام دوخت ها با نوار های پارچه ای و نمار اریب پوشانده می شود این کیف دارای آستر می باشد که دوام آن را زیاد میکند و به کیف استحکام میبخشد.

در مرحله پنجم پس از اتمام دوخت وارد مرحله بسته بندی می شود در این قسمت همکاران گرامی ژینو تک تک کیف هندزفری دخترانه را با سلیقه و منظم بسته بندی می کنند تا در هنگام  جا به جایی و بار مشکلی پیش نیاد و با استفاده و خریداری حس خوبی را به شما القا کند.

و در نهایت شما عزیزان محصولی را در دست دارید که نتیجه زحمت های زیادی است تا شما با این خرید احساس خوشایندی داشته باشید و همین لبخند رضایت شما عزیزان برای ژینو کافیست.

ست های جذاب کیف هندزفری دخترانه ویکتوریا سکرت

همین الان می توانید کیف هندزفری دخترانه را از فروشگاه ژینو خرید کنید!

5 نکته باید هنگام خرید کیف هندزفری دخترانه دقت کرد

1-اولین و مهم ترین نکته ای که باید دقت کرد جنس کیف است. جنس کیف باید مقاوم باشد تا وسایل و تجهیزات دیجیتالی که در آن قرار دادیم از ضربه و آب و رطوبت و گرد و غبار و له شدن محافظت کند. جنس های زیادی در بازار موجود است که هر فردی مطابق با سلیقه خود انتخاب میکند مثلا جنس های چرم و سیلیکونی بسیار طرفدار دارد ولی کیف هایی از جنس پارچه ای و نمدی و الاستیکی و فلزی نیز بسیار است.اگر که شاغلید و کار شما سخت است استفاده از کیف های فلزی و محکم پیشنهاد می شود تا به طور مطمعنی از وسایل شما مراقبت کند ولی در غیر این صورت و با نیت محافظت در برابر گرد غبار همان کیف هندزفری دخترانه چرمی کافی است.

نکات مهم هنگام خرید کیف هندزفری دخترانه
انواع کیف های هندزفری جذاب و دخترپسند

2- دومین نکته مهم درباره ی کیف هندزفری ابعاد و اندازه ی آن است. شما باید کیفی را انتخاب کنید که علاوه بر جا دار بودن، فضای زیادی را اشغال نکند و فضایی را در اختیار شما قرار بدهد تا وسایل مورد نیاز و ضروری خود را حمل کنید.

کیف هندزفری چرم
مدل های مختلف کیف هندزفری دخترانه و کیف هندزفری چرمی دخترانه

3- سومین نکته وزن آن است. کیف هندزفری دخترانه کوچک با هدف حمل و نگهداری ابزار و سبکی خریداری میشوند و نسبت به کارایی که دارند نباید سنگین وزن باشند که اغلب کیف های چرمی هندزفری گزینه مناسب تری برای خرید هستند.

کیف های سبک برای هندزفری شارژر
کیف برای نگهداری هندزفری از آسیب

4- نوع طراحی های کیف مهم هستند. از آنجایی که سلیقه های افراد مختلف است طراحی کیف باید متنوع باشد تا مطابق سلیقه هر فردی آنچه دوست دارد انتخاب کند. از طرفی کیف های هندزفری چون گاهی با یک بندینک یا وسیله ای به کیف های بزرگ تر وصل می شوند فکر میکنم ترکیب رنگ های انتخابی باید با دقت بیشتری انتخاب شوند تا با استایل شما همخوانی داشته باشد.

کیف هندزفری جذاب بچگانه و دخترانه
کیف های رنگی و جذاب هندزفری

5- نکته پنجم کاربردی بودن آنها است. سعی کنید کیف هندزفری دخترانه را انتخاب کنید که چند کاربرد داشته باشد مثلا آن کیف را به نحوی ساخته باشند که علاوه بر نگهداری از اقلام دیجیتالی مانند ایرپاد وشارژر و فلش و… بتوان در صورت نیاز برای وسایل ظریف تری مانند اکسسوری و جواهرات یا گیره های مو یا پول خرد باشد. برخی از این مدل کیف ها دارای ابزار های بیشتری می باشند مثلا بندینکی که بتوان به کیف یا کوله پشتی خود آویزان کرد یا درون کیف دارای توری جدا کننده محفظه می باشد تا دسترسی را بهتر کند یا برخی از آنها که از موادی تشکیل شدند که سازگار با محیط زیست هستند.

کیف هندزفری جذاب و فانتزی
کیف های هندزفری کاربردی و فانتزی

 مدل کیف هندزفری

1.کیف هندزفری دخترانه چرم

این نوع کیف با چرم های مختلفی دوخته میشود. از چرم های نازک گرفته تا چرم های زخیم و در اشکال و رنگ های مختلفی تولید می شوند . چون ایده ها در این دوخت بسیار است تنوع در مدل کیف های چرم نیز بسیار می شود. یکی از عمده ترین مدل ها چرم، کیف هندزفری مستطیلی است که فضای بیشتری نسبت به بقیه دارد.

خوشبختانه شرکت ژینو در تولید کیف های مرغوب چرمی بسیار عملکرد خوبی داشته و شما میتوانید برای دیدن کیف های بیشتر به سایت ما مراجعه کنید.

کیف هندزفری دخترانه قشنگ
کیف هندزفری دخترانه فانتزی ویکتوریا سکرت

2-کیف هندزفری سیلیکونی

این مدل کیف هندزفری دخترانه چون الاستیکی هستند کاملا ضد آب و ضد خش هستند. در نتیجه در صورتی که نگران این موارد باشید می توانید از این کیف ها استفاده کنید.

کیف هندزفری جذاب

5- کیف هندزفری فلزی

این کیف ها نمای زیبایی دارند و چون مقاوم هستند مناسب افرادی است که خیلی مراقب وسایل خود هستند و مشاغل سخت دارند مناسب است. درون کیف برخلاف برون آن جنس نرم و لطیفی دارد که گاها با یک توری یا یک پارچه یه جیب یا محفظه جدایی را ایجاد می کند. کیف های فلزی در اشکال مختلفی تولید می شود ولی عمده ترین و شناخته ترین مدل، همان مدل مستطیلی و دایره ای است.

کیف هندزفری مقاوم و جذاب
کیف های متنوع برای هندزفری
کیف هندزفری دخترانه با طرح های فانتزی
کیف هندزفری لاکچری و با کیفیت

6-کیف هندزفری دخترانه مجلسی

گاهی برا خریدن کیف دستی یا کوله پشتی میبینید یک کیف کوچک هندز فری با تم همان رنگ داخل کیف است یا به کیف آویزان شده این همان کیف هندزفری است که برا اکسسوری و اقلام کوچک طراحی شده تا بتوانید در مجالس و مهمانی به همراه خود حمل کنید. طرح های این نوع کیف هندزفری بسیار ساده و متناسب با کیف اصلی شما است.

کیف هندزفری چرم و جذاب

7- کیف هندزفری عروسکی

اغلب این کیف ها پارچه ای یا سیلیکونی هستند و با طرح های فانتزی حیوانات عروسکی تولید می شوند. که برای هدیه دادن این نوع کیف بسیار جالب تر و زیبا تر است.

کیف جذاب هندزفری
کیف دخترانه هندزفری جذاب

8- کیف هندزفری دست کلیدی

کیف کوچکی که به حلقه کلید وصل شده و میتوان به عنوان جاسویچی و دست کلید استفاده کرد و چون این کیف هندزفری دخترانه حکم دست کلید و آویز کیف دارد کمی از کیف های دیگر کوچک است.

کیف هندزفری دسته کلیدی
کیف هندزفری دخترانه جذاب
کیف هندزفری دسته کلیدی دخترانه
کیف هندزفری آویز و دسته کلیدی

9-کیف هندزفری دوشی

کیف هندزفری دخترانه دوشی اغلب از جنس سیلیکون می باشد و سایز بزرگ تری نسبت به بقیه کیف ها دارد و قاعدتا ابزار بیشتری در آن جا میگیرد مثل شارژر و ایرپاد و پاور بانک و حتی گوشی موبایل نیز جا بدهد و قیمت آن از بقیه کیف ها شاید گران تر باشد. طرح های این کیف دوشی هندز فری بسیار زیبا و عروسکی هستند.

کیف های هندزفری آویز
کیف هندزفری ژینو

10- کیف هندزفری جیبی

این کیف پارچه ای و بسیار کم حجم است چون قراره در جیب فری قرار بگیرد باید جوری دوخته شود که کمترین حجم و فضا را اشغال کند. این کیف جای کمی دارد و فقط برای یدونه ایرپاد یا هندزفری مناسب است اگر فردی دوست ندارد که کیفی را انتخاب کند که فضای زیادی را اشغال کند میتواند از این کیف هندزفری دخترانه استفاده کند. الگوی این کیف بسیار ساده هست و میتوانید حتی با پارچه های دور ریز در خانه با ذوق و سلیقه خود آن را بدوزید.

کیف های فانتزی و جذاب و دخترانه برای نگه داری هندزفری

همانطور که خواندید در این مقاله سعی کردیم همه چیز را در مورد کیف های هندزفری برای شما مورد بررسی قرار دهیم. ابتدا سعی کردیم مواردی را درمورد کیف های هندزفری تولید شده در شرکت ژینو بیان کنیم.

سعی کردیم به دقت کیف های خود را زیر ذره بین قرار دهیم تا شما نیز بتوانید با خیال بهتر خرید کنید. کیف های جذابی در فروشگاه ژینو قرار دارد که شما میتوانید از بین آن ها انتخاب کنید.

سپس نیز نکاتی را بیان کردیم که با آن ها بتوانید خودتان شخصا کیف های مورد نظر خود را مورد نقد قرار دهید.

در نهایت نیز انواع مدل های کیف هندزفری دخترانه را بررسی کردیم تا مقاله ای کامل را در اخیتار شما عزیزان قرار دهیم. امیدواریم از خواند این مطالب استفاده لازم را برده باشید.

ارسال دیدگاه