12 لباس ترند پاییزی و زمستانه 2023

پالتو پاییزه ترند 1401 1

12 لباس ترند پاییزی و زمستانه 2023

اکثر افراد به نیمه دوم سال یعنی پاییز و زمستان علاقه بیشتری دارند و با فرا رسیدن این فصل قطعا ذوق و اشتیاق شما برای داشتن یک استایل پاییزی شیک بیشتر می‌شود. در این هنگام سوالی که در ذهن ما مدام مرور می‌شود این است که برای داشتن یک پوشش شیک پاییزی و زمستانه باید به چه نکاتی توجه کنیم؟!.

امروزه با وجود مد و فشن‌های بسیاری که در رسانه‌های مختلف می‌بینیم ممکن است ترکیب کردن انواع لباس‌ها و رنگ ها کمی برایتان دشوار باشد و شما با ندانستن نکات کلیدی ترند پاییز 2023 ممکن است هزینه‌های زیادی را بابت لباس‌های مارک و جدید بپردازید در صورتی که شما با رعایت چند نکته می‌توانید با همان لباس های قدیمی کمدتان، یک تیپ عالی و شیک در تمام فصل‌ها به خصوص فصل پاییز و زمستان بسازید.

در ادامه با بیش از 12 ترند پاییز راحت و شیک آشنا می‌شویم که بسیار محبوب اند. اگر شما به مطالب بیشتر مد و استایل علاقه دارید می‌توانید به صفحه وبلاگ ژینو مراجعه کنید.

ترند پاییزه شیک و جدید
انواع پالتو ترند پاییز 2023

اینکه شما هروز با یک ظاهر مرتب و شیکی در محل کار یا مکان های مختلف ظاهر شوید احساس مثبتی خواهید داشت پس در ابتدا شما را با یکی از استایل های محبوب دنیا آشنا می‌کنم که خیلی راحت و آزاد است.

1. پوشیدن بافت آستین بلند

پوشیدن یک بافت نازوک آستین بلند که وزن کم اما حالت گشادی دارد بسیار کاربردی است و به خوبی می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهید. شما می‌توانید این نوع بافت را در رنگ‌های دلخواه ( ترجیحا رنگ‌های خنثی ) با شلوار مشکی راسته پارچه ای یا جین بپوشید. پوشیدن شلوار‌های آزاد و گشاد چون احساس راحتی دارند امروزه به عنوان ترند پاییز 2023 شناخته شده اند.

پالتو زمستانه شتری
پالتو زمستانه شتری

پالتو سفید بلند ترند پاییز 2023

ترکیب یک بافت با شلوار پارچه ای به همراه یک پالتو سفید بسیار عالی می‌شود. من فکر می‌کنم که ترکیب رنگ های مشکی آبی و سفید بسیار عالی و جذاب است. همچنین کفشی که برای این ست انتخاب می‌کنید بستگی به سلیقه و شرایط شما دارد اگر در یک شهر باران خیز هستید می‌توانید از نیم بوت و در غیر این صورت می‌توانید از کتانی و کفش های اسپرت استفاده کنید.

پالتو سفید بلند
پالتو سفید بلند فوتر
پالتو فوتر سفید
پالتو سفید فوتر بلند

2. ترکیب پیراهن زنانه و جلیقه ترند پاییز 2023

وجود یک پیراهن سفید دکمه دار در کمد هر خانمی لازم است چون با اکثر لباس‌ها به خوبی ترکیب می‌شوند. ترکیب کردن پیراهن سفید با یک جلیقه بافتنی بسیار جذاب است. شاید در ابتدا یک ظاهر پیچیده‌ ای برای شما به وجود بیاورد ولی در واقع شما یک استایل سبک و راحت دارید.

جلیقه بافتنی زنانه

111
در استایل خود از جلیقه استفاده کنید

پالتو طوسی بلند

شما می‌توانید پیراهن و جلیقه طوسی یا کرم خود را با یک پالتو بلند یا یک کت کوتاه طوسی ست کنید. امروزه وجود پالتو‌‌های گشاد و بلند بسیار ترند شده است در واقع مد و پوشاک به سمت راحتی و آزادی پیش می‌رود به همین خاطر رنگ‌های ملایم و ساده در اغلب استایل ها دیده می‌شود. این استایل برای انجام کار‌های روزانه و دورهمی‌های دوستانه عالی است.

همچنین می‌توانید برای تکمیل کردن این ترند پاییز 2023 از یک کیف مشکی کوچک نیز استفاده کنید. کیف‌های مشکی با اغلب استایل‌ها ست می‌شود و در مکان های مختلقی می‌توان از آن استفاده کرد و به شما کمک می‌کند یک استایل شیک و خاصی داشته باشید.

پالتو بلند طوسی فوتر
پالتو بلند طوسی فوتر
پالتو بلند طوسی
پالتو ترند پاییزه 2023

3. استفاده از رنگ های بژ و سفید ترند پاییز 2023

ترکیب یک بلوز با رنگ بژ و یک شلوار پارچه‌ای سفید می‌تواند یک استایل کلاسیکی برای شما باشد تا در مراسم و مکان های خاص بپوشید. البته اگر از شلوار سفید خوشتان نمی‌آید می‌توانید شلوار مشکی پارچه ای را جایگزین آن کنید. همچنین برای جلا و زیبایی بیشتر این استایل می‌توانید از اکسسوری‌های طلایی استفاده کنید به خصوص این گوشواره‌های مرواریدی که امروزه بسیار ترند هستند.

4
پالتو بلند
3
پالتو کرم ترند پاییز 2023

پالتو چهار‌خونه

ما فکر می‌کنیم برای نقطه پایان این استایل بهتر است از یک پالتو چهار خونه که ترکیبی از رنگ های شیری، قهوه ای و طوسی است استفاده کنید. در واقع نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که اگر پایه رنگ ترند پاییز 2023 شما ساده و مینیمال است باید از یک پالتو طرحدار استفاده کنید تا استایل شما بیشتر نمایان شود و اگر بلوز و شلوار شما از رنگ های تیره یا طرحدار استفاده شده باید از یک پالتو ساده و مینیمال استفاده کنید.

پالتو چهار خونه
پالتو چهار خونه مینیمال

4. پوشیدن شلوار جین به همراه هودی

پوشیدن شلوار جین از قدیم تا به امروزه مرسوم بوده است و امروزه می‌بینید که شلوارهای جین‌ آبی روشن که بافت کشی و حالت آزاد تری دارند بسیار ترند است. برخی از شلوار‌های جین سفت و سخت است به همین خاطر برای استفاده‌های روزانه مناسب نیستند. پوشیدن یک هودی ساده و شیری رنگ ترکیب مناسبی برای شلوارهای جین شما است. پوشیدن هودی ایده عالی برای مناطق سرد سیر است که استایلی شیک و ساده را برای شما به وجود می‌آورد و می‌توانید آن را با اکسسوری‌های طلایی کامل کنید. اکسسوری ها کمک می‌کنند که لباس‌های شما از سادگی خارج شوند.

هودی ترند پاییز2023
هودی با جین آبی
شلوار جین آبی روشن
هودی ترند پاییز 2023

پالتو مشکی ترند پاییز 2023

در مرحله بعدی می‌توان کت بلند مشکی خود را بپوشید. اصولا به همراه هودی کت یا پالتو‌های بلندی می‌پوشند که متناسب و ساده هستند. این یک ترند پاییز 2023 و کلاسیک، راحت و بدون دردسر است که در اغلب مکان‌ها قابل پوشش است. شما می‌توانید از این استایل به روش های مختلفی استفاده کنید. همچنین پوشیدن یک کفش اسپرت سفید می‌تواند گزینه خوبی برای تکمیل کردن استایل پاییزی شما باشد.

پالتو مشکی زمستانه فوتر
پالتو مشکی هیچگاه از مد نمی‌افتد

 

پالتو مشکی بلند ترند 2023
پالتو مشکی بلند فوتر

5. ترکیب دُرس با شلوان جین

با این ترکیب می‌توانید یک ترند پاییز دهه 90 داشته باشید. شما برای این استایل پاییزی باید یک دُرس سبز چمنی انتخاب کنید. اصولا دُرس ها یک بافت زخیم و پشمی دارند که برای زمستان عالی هستند. شما می‌توانید این لباس را با یک شلوار جین مام فیت که دارای رنگ آبی است ترکیب کنید. همچنین استفاده از کفش و کمربند مشکی نیز به شیک شدن استایل شما بسیار کمک می‌کند.

خرید درس سبز
دُرس سبز شیک ترند پاییز 2023

پالتو نوک مدادی ترند پاییز 2023

داشتن پالتو نوک مدادی برای هر خانومی لازم است چون با اکثر رنگ‌ها و استایل‌ها ست می‌شود بنابر‌این برای تکمیل استایلی که در بالا توضیح دادیم می‌توانید از این کت بلند نوک مدادی استفاده کنید. پوشیدن یک کیف مشکی کوچک نیز به تکمیل استایل ترند پاییز 2023  شما کمک می‌کند.

نکته ای که نباید آن را فراموش کنید این است که حتما از اکسسوری‌های مختلفی استفاده کنید این اکسسوری ها یک حال و هوای زنده و شادابی را به شما نشان می‌دهد.

پالتو نوکمدادی پشمی
پالتو نوکمدادی فوتر
پالتو نوک مدادی فوتر
پالتو نوک مدادی پشمی

امسال ترند لباس پاییز و زمستان چیست؟

در چند سال اخیر لباس‌های‌ گشاد و اُور سایز بسیار پرطرفدار شده اند چون با پوشیدن آنها علاوه بر زیبایی، احساس راحتی و آزادی دارید. لباس های جذب و تنگ دیگر در بین جوانان محبوب نیستند و امروزه در فصل پاییز و زمستان اکثرا لایه لایه لباس می‌پوشند که گرمایی بیشتری دارند. بهتر است در انتخاب لباس‌های‌ ترند پاییز 2023 از رنگ های مینیمال و ساده استفاده کنید که هیچ محدودیت سنی و جنسی ندارد و شما می‌توانید با توجه به علاقه و شرایط خود از آن‌ها استفاده کنید.

ترند پاییز 2023
ترند پاییز 2023

اگر به مد و استایل علاقه دارید و دوست دارید از ترند‌های روز دنیا آشنا شوید بهتر است به وبلاگ ژینو پرو مراجعه کنید. ما برای شما انواع مقاله ها را در این زمینه فراهم کردیم تا به بتوانید خیلی راحت و آسان و بدون هزینه‌ زیادی به استایل دلخواه خود دست پیدا کنید. اگر شما از  این مقاله خوشتان آمده است می‌توانید آن را برای دوستان خود ارسال کنید.

انواع ترند پاییز 2023
انواع ترند پاییز 2023

منبع

کلیدواژه : ترند پاییز
ارسال دیدگاه