۱۰ نکته مهم درباره استایل ۱۳ بدر

برای ۱۳ بدر چی بپوشم؟ استایل ۱۳ بدر چگونه است؟ بهترین استایل برای ۱۳ بدر چیست؟

احتمالا شما نیز به دنبال مطلبی درمورد استایل ۱۳ بدر و نوع پوشش و انواع مدل‌ها باشید. در این مقاله سعی می‌کنم تا شما را با بهترین و مدروزترین نکات درمورد استایل و مد درمورد روز ۱۳ بدر آشنا کنم. پس تا انتهای مقاله را مطالعه کنید و درصورتی که مطلب برای شما مفید بود برای دوستان خود نیز آن را به اشتراک بگذارید.

بهار نشانه نو شدن و شروعی تازه برای زمین و ساکنان زمین است فصلی رنگا رنگ که روحیه انسان را جلا می دهد. آغاز بهار در ایران از ماه فروردین شروع می‌شود و به خاطر ۱۲ ماه ۱۲ روز را جشن می گیرند و به مراسم های متعددی می پردازند.

 یکی از این مراسم ها روز ۱۳ فروردین انجام می شود که یکی از کهنه ترین مراسم های ما است و روز طبیعت نامیده می‌شود و به نحوی پایان نوروز را اعلام می‌کند. برخی معتقدند که در این روز باید به طبیعت بروند و نحسی روز ۱۳ را به در کنند البته این اعتقاد زیاد پایه و اساس  محکمی ندارد.

اگر شما هم از این رسم و رسوم پیروی می کنید و روز سیزدهم فروردین به طبیعت می‌روید باید لباس مناسبی بپوشید و یک استایل شیک و راحتی را انتخاب کنید چون به دلیل جنب و جوش و فضای شلوغی که وجود دارد ممکن است آزرده خاطر شوید.

شمایی که این مقاله را می خوانید می‌دانم که نوع پوشش برایتان مهم است. در ادامه با بهترین و راحت ترین استایل ها شما را آشنا می کنم.

استایل ۱۳ بدر چگونه است؟

استایل ۱۳ بدر برای خانم ها چه ویژگی هایی دارد؟

 انتخاب نوع استایل ۱۳ بدر برای خانم ها بستگی به محیط و شرایط مختلف دارد که با رعایت اصول و نکات خوش پوشی و شیک پوشی می‌توانید استایل چشمگیری داشته باشید.در این فصل هوا خنک است و نیازی به پوشیدن لباس های ضخیم و زیاد نیست البته نا گفته نماند که برخی شهر ها هنوز سرمای زیادی دارد. 

همه خانم ها دوست دارند در فصل بهار که دیدار بیشتری با اقوام دارند خوش پوش و متفاوت باشند و شما با داشتن کمی سلیقه و خلاقیت می‌توانید سبک ظاهر جذابی برای خود ایجاد کنید. تا انتهای مقاله ژینو همراه باشید تا به برسی نکات مهم استایل ۱۳ بدر بپردازیم


۱۰ نکته مهم در استایل ۱۳ بدر برای خانم ها

1.استفاده از رنگ های روشن

دلیل استفاده از رنگ های تیره در زمستان این است که رنگ های تیره نور خوشید را جذب می‌کنند و باعث گرم شدن بدن می‌شود ولی با فرا رسیدن فصل بهار و بیشتر شدن تابش نور خورشید زمان استفاده از رنگ های شاد و روشن است در این زمان بهتر است از رنگ های گرم مانند قرمز، نارنجی، زرد، سبز، یا از رنگ سال استفاده کنید.

نکته ای که باید توجه کرد این است که هنگام ست کردن و پوشیدن یک استایل خوب در انتخاب رنگ ها زیاده روی نکنید و رنگ ها را با اصول ست کنید و برای راهنمایی بیشتر مقاله ست رنگ 1401 را مطالعه کنید.

ست رنگ سال ۱۴۰۱ چیست؟

رنگ سال ۱۴۰۱ با چه رنگ‌هایی ست می‌شود؟

چه نکاتی در استایل ۱۳ بدر مهم است؟

2.استفاده از لباس هایی که تعادل دمایی را حفظ کند

فصل بهار بخصوص ماه فروردین نه مانند زمستان سرد است و نه مانند تابستان گرم است پس برای پوشش یا استایل ۱۳ بدر باید به شرایط آب و هوا و گرم شدن یا سرد شدن دقت کنید تا اذیت نشوید.

به گمانم پوشیدن لباس هایی که بافت ریز دارند یا مخمل کبریتی و کت جین برای این روز مناسب باشد علاوه بر آن می توانید یک لباس گرم مانند سویشرت یا ژاکت برای اطمینان خاطر همرا داشته باشید.

پوشیدن لباس روشن در استایل ۱۳ بدر

3.استفاده از پارچه های طرح دار

استفاده از پارچه های طرح دار انتخاب مناسبی برای بهار و تابستان است این پارچه ها دارای رنگ های شاد است و  اکثرا از جنس نخ هستند که بسیار خنک اند و شما در مناطق و هوای گرم می‌توانید استفاده کنید دقت کنید چون این نوع پارچه ها دارای طرح های شلوغی است بهتر است برای سایر آیتم های خود از پارچه های ساده استفاده کنید برای مثال مانتو شما دارای طرح شلوغی است از شال یا روسری ساده در استایل ۱۳ بدر خود استفاده کنید و بلعکس.

پوشیدن لباس‌های طرح دار برای ۱۳ بدر

5. استفاده از کت و شلوار

امروزه پوشیدن کت و شلوار بسیار ترند شده و جایگزین خوبی برای مانتو های بلند هستند. این کت و شلوار ها استایلی رسمی و شیک و جذاب برای شما می‌سازد و انتخاب خوبی برای استفاده به عنوان استایل ۱۳ بدر است چون علاوه بر زیبایی راحتی زیادی دارد.

این نوع پوشش را می‌توان با کفش اسپرت و کفش پاشنه بلند پوشید ولی توصیه من به شما این است که از کفش های راحتی و اسپرت استفاده کنید تا در طبیعت راحت تر قدم بزنید و جنب و جوش داشته باشید. در بهار استفاده از کت شلوار های رنگی و شاد دخترانه و زنانه به عنوان یکی از شیک ترین استایل ها انتخاب شده است.

پوشیدن کت و شلوار زنانه برای ۱۳ بدر

6. استفاده از رنگ سال

رنگ سال 1401 یک رنگ خاص است که با ترکیبی از قرمز و آبی و بنفش معرفی شده و عموم مردم آن را رنگ بنفش می‌دانند گرچه از رنگ بنفش زیبا تر و جذاب تر است. برای داشتن یک استایل ۱۳ بدر می‌توانید از این رنگ استفاده کنید و با رنگ های متضاد ست کنید و بپوشید. 

بهترین ترکیب برای بنفش آبی است که استایل شما را خیلی ملایم و شیک و گران جلوه می دهد ولی اگر جسور هستید می‌توان پا را فراتر گذاشت و با رنگ های زرد و سبز و … ست کنید پس با پوشیدن رنگ بنفش یک استایل ۱۳ بدر خواص خواهید داشت.

رنگ سال چیست؟ رنگ سال را چگونه انتخاب می‌کنند؟

رنگ سال را چه کسانی انتخاب می‌کنند و رنگ سال ۱۴۰۱ چیست؟

استفاده از رنگ سال برای ست کردن رنگ استایل ۱۳ بدر

7. پوشیدن پیراهن های بلند و آزاد

برای داشتن یک استایل آزاد و راحت می توانید از لباس های بلند و پوشیده استفاده کنید این نوع پراهن ها دارای جنس های مختلف و متعددی می باشند که بهترین جنس نخی است و این لباس ها را می‌توانید با جوراب شلواری و یا شلوار بپوشید. هنگام ست کردن نترسید و رنگ های زیادی را با هم ترکیب کنید تا پوشش شما از یکنواختی خارج شود.

چه لباسی برای ۱۳ بدر مناسب است؟ لباس های بلند را در ۱۳ بدر می توان به خوبی استفاده کرد

8. در استایل ۱۳ بدر از کتانی استفاده کنید.

در 13 بدر بهتر است از کفش های راحتی مانند کالج یا کتانی استفاده کنید چون در طبیعت و در محیط هایی قرار می‌گیرید که سطح های ناهموار زیاد است و هنگام راه رفتن دچار مشکل می‌شوید پس برای حس خوب خودتان بهتر است یک استایل آزاد و راحت انتخاب کنید. 

همچنین توصیه دیگر ما به شما در انتخاب رنگ کتانی این است که از رنگ های تیره به جای رنگ های روشن و سفید استفاده کنید همانطور که می‌دانید در طبیعت پر از گل و لای و کثیفی است و پوشیدن کفش سفید یا روشن جز دردسر برای شما چیزی ندارد.

چه کفشی در روز ۱۳ بدر مناسب است؟ برای ۱۳ بدر چه کفشی باید پوشید؟ کفش مناسب ۱۳ بدر چیست؟

9. استفاده از مانتو شلوار مخمل

استفاده از مانتو و شلوار مخمل برای استایل ۱۳ بدر گزینه خوبی است چون علاوه بر زیبایی و خاص بودن آن تعادل دمایی نیز دارد. جنس این پارچه بسیار نرم و لطیف است که آزادی زیادی در پوشش به شما می‌دهد اگر یک استایل مینی‌مال دوست دارید استفاده از همچین لباس هایی بسیار مناسب است این نوع لباس ها را می‌توانید با وسایل و اکسسوری های چرم ترکیب کنید و یک پوشش خاص داشته باشید.

مانتو و شلوار مخمل کبریتی در استایل ۱۳ بدر

10. استفاده از اکسسور

استفاده از اکسسوری ها در استایل های بهاری و تابستانی بسیار زیبا هستند و و نقش مهمی در تکمیل شدن استایل ۱۳ بدر شما دارد. دستبند، انگشتر، کیف های چرمی، دستکش،‌عینک آفتابی و… ازجمله اکسسوری هایی هستند که می‌توانید در پوشش خود استفاده کنید. فقط دقت کنید که تعادل ا در همه زمینه رعایت کنید و زیاده روی نکنید و به این نکته دقت داشته باشید که اگر پوشش شلوغی دارید از اکسسوری های ظریف تر و کمرنگ تری استفاده کنید.

استفاد از اکسسوری در استایل ۱۳ بدر

با خوانش این مقاله نکات جالب و زیبایی در مورد ست کردن لباس با رنگ ها و داشتن یک استایل ۱۳ بدر آموختیم و اطلاعات کافی برای خریدن یا پوشیدن لباس ها هنگام تفریح یا مسافرت کسب کردید.

 همچنین با برخی از مدل های جدید و باید ها و نباید های استفاده از اکسسوری ها را یاد گرفتیم و با ده نکته مهمی که خواندید انتخاب آسانی هنگام پوشش برای بیرون دارید. اگر شما هم به اکسسوری فانتزی چرمی و چوبی با کیفیت علاقه دارید حتما به سایت ژینو پرو سر بزنید.

ارسال دیدگاه