23 مدلِ پالتو پاییزه شیک و مینیمال 2023

تمپلت کاور مقاله

 

23 مدل پالتو پاییزه شیک و مینیمال 2023

زمانی که به فصل پاییز و سرما نزدیک می‌شویم بسیاری از خانم های شیک پوش به دنبال پالتو پاییزه مناسب می‌گردند. چون در برخی شهر‌ها به دلیل سرمای بیشتر باید لایه لایه لباس بپوشند شاید ست کردن لباس‌های زمستانی برای آنها کار دشواری باشد. اگر شما جزو افرادی هستید که با مد و ترند های روز همراه می‌شود و دوست دارید استایل مینیمال و شیکی داشته باشید باید تا آخر مقاله با ما همراه باشید.
در این مقاله با بیش از 23 استایل پاییزه مینیمال آشنا می‌شوید که بسیار شیک هستند و می‌توانید در مکان های مختلف از آنها استفاده کنید. البته سعی کردیم موارد و نکته ها همه جانبه باشند تا در اکثر ماه‌های سرد کاربردی باشند و بتوانید بهره کافی را از این مقاله برده باشید.

کت بلند مینیمال
پالتو پاییزه بلند شیک زنانه

 

ترکیب لباس‌هایی پاییزی ترند سال 2023

تمامی این استایل‌هایی که گفته می‌شود صرفا برای ایده و کمک به نوع سبک پوشش شما است تا انتخاب راحت تری داشته باشید. بنابراین اگر متوجه شدید برخی از لباس‌ها واقعا با سبک و سلیقه شما سازگار نیست می‌توانید لباس‌های مورد علاقه خود را جایگزین کنید و سپس با لباس هایی که در این مقاله گفته شد ترکیب کنید.

پالتو پاییزه فوتر
پالتو بلند فوتر سفید

1پوشیدن تیشرت با پالتو پاییزه.

در ابتدا قصد داریم استایل خود را با تیشرت شروع کنیم. مدل‌های مختلفی از تیشرت در بازار موجود است که من تیشرت سفید ساده را پیشنهاد می‌کنم چون برای اکثر فصول سال مناسب هستند. بهتر است  از تیشرت های ضخیم و پشمی استفاده کنید چون بدن نما نیستند و گرمای نسبی دارند بنابراین به این ویژگی‌ها هنگام خرید تیشرت توجه کنید.
به نظر ما برای شروع و داشتن سبک و پوشش پاییزه شیک، استفاده از یک تیشرت ساده ایده خوبی باشد. شما می‌توانید این تیشرت را با یک کت پشمی کوتاه یا بلند بپوشید و با چند قطعه اکسسوری ساده ترکیب کنید.

تیشرت به همراه پالتو پاییزه
ترکیب تیشرت با پالتو پاییزه

انتخاب شلوار برای پالتو و تیشرت بسیار آسان است، چون این ترکیب با اکثر شلوار‌ها‌ همخوانی دارد. من استفاده از شلوار راسته و مشکی را پیشنهاد می‌کنم. همچنین می‌توانید در صورت مساعد بودن هوا، آستین‌های پالتو پاییزه خود را بالا بزنید. اگر شما عاشق رنگ و تیپ‌های ساده هستید حتما از ترکیب رنگ‌های کرم، سفید و مشکی استفاده کنید قطعا خوشتان می‌آید.

استفاده از شلوار سفید با پالتو کرم
ترکیب رنگ های مینیمال

2.پوشیدن بلوز آستین بلند سفید.

در مرحله دوم ما یک بلوز آستین بلند سفید پیشنهاد می‌دهیم که می‌توان پایه و گزینه مناسبی برای سبک و پوشش شما در ماه های سرد سال باشد. این بلوز نیز نباید بدن نما باشد تا گرمای کافی را برای شما محیا کند. همچنین قبل از خرید توجه کنید که سایز مناسبی داشته باشد و فیت تن شما باشد. این بلوز سفید ساده را می‌توانید با یک پالتو یا کت پشمی بپوشید.همچنین می‌توانید با یک کت پشمی مشکی یا پالتوی قهوه ای رنگ بپوشید و در مکان های مختلفی مانند سرکار دورهمی دوستانه و … استفاده کنید.

پالتو زمستانه کرمی
پالتو بلند فوتر کرمی

3. بافت آستین بلند مشکی

می‌توان در ماه‌های سرد‌تر یک بافت پاییزه را جایگزین لباس سفید آستین بلند کرد. در کل وجود رنگ مشکی در استایل‌های پاییزی بسیار شیک و جذاب است اما اگر این رنگ مورد پسند شما نیست نگران نباشید این بلوز های پشمی در انواع رنگ ها تولید می‌شوند.
استفاده از بلوز پشمی مشکی با یک کت یا پالتو پاییزه بسیار شیک و جذاب می‌شود بنابر‌این ایده خوبی برای داشتن پوشش پاییزی است چون می‌توان این استایل را به صورت لایه لایه و با ترکیب لباس ‌های مختلف در پاییز و زمستان استفاده کنید.
شاید هنگام انتخاب کفش و شلوار مناسب این بلوز سردرگم شوید پس بهتر است از شلوار و کفش راحتی استفاده کنید که ترکیب جذابی است البته این ترکیب با کفش پاشنه بلند نیز بسیار شیک می‌شود.

بلوز مشکی بافت آستین بلند
استفاده از پالتو با شلوار جین

یقه اسکی سفید

4. استفاده از پیراهن سفید زنانه

اگر می‌خواهید استایلی زیبا و مرتب داشته باشید بهتر است از پیراهن سفید ساده استفاده کنید. این پیراهن دارای دو پنس در جلو  و دو پنس در عقب است که به خوبی روی بدن شما فیت می‌شود و بدن شما را به خوی نشان می‌دهد. اگر بلندی لباس را دوست ندارید می‌توانید آن را درون شلوار خود قرار دهید. این پیراهن را می‌توانید با یک پالتو پاییزه کرمی بلند بپوشید که ترکیب بسیار زیبایی را به وجود می‌آورد.
توصیه می‌کنم که پیراهن هایی که در فصل زمستان می‌پوشید حالت آزاد‌تری داشته باشد ولی اگر شما تناسب بیشتری می‌خواهید بهتر است مناسب با سایز خودتان استفاده کنید.

پیراه سفید زنانه
از پیراهن سفید زنانه در استایل خود استفاده کنید

5. انتخاب یک پیراهن آبی

این پیراهن آستین بلند آبی، مربعی شکل است و دوخت و ساسونی ندارد که فیت بدن شود پس ما می‌خواهیم یک استایل راحتی داشته باشیم. بنابراین پوشیدن آن بسیار شیک و زیبا است.  بنابراین این پیراهن آبی می‌تواند جایگزین خوبی برای پیراهن سفید باشد. پیراهن آبی را می‌توانید با شلوار مشکی و یک کمربند و کیف قهوه ای ست کنید و با یک پالتو مشکی استایل خود را کامل کنید. این استایل برای گردش‌های روزانه و کار بسیار عالی است.

پیراهن آبی همراه با پالتو پاییززه
ترکیب پیراهن آبی با رنگ کرم
پیراهن آبی زنانه
پیراهن آبی زنانه

6. استفاده از پیراهن ساتن با پالتو پاییزه

پیراهن‌های ساتن دارای شاین و براقی نسبی است که می‌توان به خوبی با لباس های کمد شما هماهنگ شود. این پیراهن با انواع شلوار‌ها و کت‌ها، ست می‌شود و فکر کنم این خواسته هر خانمی است. ساتن پارچه گرمی نیست به همین خاطر در روز های سرد اگر می‌خواهید از این پیراهن زنانه استفاده کنید باید لایه لایه لباس بپوشید تا احساس سرما نداشته باشید.
اگر می‌خواهید زنانه تر و مرتب تر به نظر برسید می‌توانید از اکسسوری های مختلف نیز استفاده کنید. فراموش نکنید که کفش‌های شما در استایلتان بسیار تاثیر‌گذار است. شما می‌توانید با این پیراهن ساتن و پالتو، کفش اسپرت یا کفش پاشنه بلند بپوشید.

پیراهن ساتن زنانه
پیراهن ساتن زنانه

بلوز سات زنانه

7. استفاده از تاپ سفید ساده

این تاپ دارای یک یقه  زیبا است که اگر شما رنگ سفید آن را دوست نداشتید می‌توانید از رنگ مشکی استفاده کنید. استایل پاییزه‌ای که با این تاب می‌توان داشت بسیار زیبا است و با شلوار راسته و شلوار بگ( گشاد) می‌توان از آن استفاده کرد. استفاده از یک شلوار کرم و یک پالتوی شتری یا یک کت و شلوار مشکی، می‌توان ترکیب بسیار با کلاسی را با این نوع تاب به وجود بیاید.
همچنین علاوه بر نوع پوشش باید به نوع موهای خود نیز توجه داشته باشید. با این استایل می‌توانید موهای خود را از پشت ببندید و از گوشواره‌های طلایی و ظریف استفاده کنید. بنابراین اگر بعد از کار به مهمانی یا مرکز خرید می‌روید این یک استایل عالی است.

تاپ سفید
تاپ سفید ساده

8. پوشیدن بلوز پشمی جلو باز

پوشیدن بلوز پشمی به دلیل لطافتی که دارد هنگام پوشیدن حس خوبی را به شما منتقل می‌کند و با داشتن آستین بلندی که دارد می تواند گرما را حفظ کند. ترکیب رنگ شیری با مشکی همیشه زیبا بوده است بخصوص زمانی که یک کمربند را با کتانی های خود ست می‌کنید. همچنین اگر دوست داشته باشید می‌توانید زیر ژاکت جلو باز خود از تیشرت سفید یا پیراهن آبی استفاده کنید.

ژاکت سفید پشمی
ژاکت پشمی مینیمال

19

9. استفاده از یقه اسکی زنانه

یقه اسکی بسیار در مدل پوشش شما کاربرد دارد چون اغلب با تمام لباس‌های شما به خوبی ترکیب می‌شود. بلوز پشمی طوسی خیلی خوب با رنگ های سفید، سیاه، شتری و خرمایی ست می‌شود. بنابر این این یک گزینه عالی برای زمستان است.
در برخی از شهرها، زمستانی متفاوت دارند یعنی صبح و شب های سردی دارد درحالی که ظهر‌های بشدت گرمی دارند در این حالت می‌توانید زیر یقه اسکی خود یک لباس نازک تر مانند تیشرت بپوشید که در هوای گرم آن را تعویض کنید. همچنین می‌توانید از یک شلوار مشکی راسته استفاده کنید که حالت آزاد و راحتی داشته باشید. این شلوار‌ها در اکثر مکان‌ها مانند دورهمی و سر‌کار قابل پوشیدن هستن و اگر شما از یک کمربند و کیفی قهوه ای استفاده کنید و حالا استایل پاییزه شما آماده است.

استفاده از یقه اسکی
یقه اسکی سفید بافتنی

10. شلوار سفید پارچه ای

استفاده از این نوع شلوار‌ به تازگی بسیار ترند شده و طرفداران خاص خود را دارد. فکر می‌کنم داشتن همچین شلواری در کمد لباس هرخانمی لازم است. با پوشیدن این شلوار و یک بافت مشکی شما استایلی متفاوتی خواهید داشت که ظاهری باریک و دخترانه به شما می‌دهد.
استفاده از شلوار سفید پاهای شما را کشیده تر می‌کند به خصوص زمانی که از یک کمربند مشکی استفاده کنید؛ سپس می‌توانید آنها را با کفش اسپرت یا پاشنه بلند بپوشید که انتخاب آن بستگی به سلیقه شما دارد. پس از انتخاب کفش و بلوز می‌توان به سراغ پالتو پاییزه رفت با این استایلی که ایجاد کردید می‌توان از یک کت پشمی یا یک پالتو پاییزه کوتاه استفاده کنید که خیلی شیک و دخترانه است.

شلوار بگ زنانه
انواع شلوار سفید زنانه

11. استفاده از شلوار پارچه ای با رنگ شتری

استفاده از شلوار های ظریف و خوش دوخت استایل پاییزه شما را چندین برابر جذاب تر می‌کند. اگر شما در برخی ماه‌ها افزایش سایز پیدا می‌کنید بهتر است هنگام خرید شلوار یک سایز بیشتر انتخاب کنید البته اگر دوست دارید لباس ها فیت تن شما باشد می‌توانید هنگام پرو، شلوارهای مختلفی را امتحان کنید. این شلوار بسیار کاربردی است  و چون با اکثر لباس‌ها فیت می‌شوند می‌تواند شلوار مورد علاقه شما محسوب شود.

شلوار گشاد شتری
شلوار ترندز 2023
ست کردن استایل پاییزه
شلوار ترندز2023

 

12. پوشیدن لباس مشکی بلند زنانه

رنگ مشکی اصولا طرفداران زیادی دارد، البته رنگ سفید نیز بسیار پرطرفدار است و برای اکثر مواقع کاربرد دارد. سعی کنید لباس هایی که زیر پالتو پاییزه می‌پوشید را از جنس پنبه یا نخی انتخاب نکنید چون به دلیل لایه لایه پوشیدن و … ممکن است لباس شما بسیار چروک شوند. پس اگر با مترو یا ماشین شخصی خود مدام در حال جابه جایی هستید بهتر است لباس خود را ترکیبی از نخ و پلاستیک انتخاب کنید تا زمان زیادی را برای اتو کشیدن صرف نکنید.

پالتو چارخونه شیک زنانه
پالتو پاییزه به همراه بافت

شما به همراه این نمونه لباس و پالتو می‌توانید با کفش پاشنه دار و کفش اسپرت بپوشید. بنابر‌این شما در این استایل نیز می‌توانید از قانون سه رنگ نیز در استایل پاییزه خود استفاده کنید. در اینجا می‌توانید رنگ های مشکی، قهوه ای و سفید را ترکیب کنید که رنگ های ترند شده امروزی هستند.

کاپشن زنانه شیک
یقه اسکی با کاپشن پفی

13. استفاده از کت مشکی

اگر شما طرفدار مد و استایل باشید خوب می‌دانید که چطور یک کت مشکی را با لباس های دیگر ترکیب کنید اگر هم در، سِت کردن این نوع پالتو پاییزه مشکل دارید در ادامه برای شما کامل توضیح می‌دهم.
استفاده از کت مشکی با حالتی آزاد و اندازه بزرگ امروزه بسیار پرطرفدار شده است و چون حالت راحتی دارد می‌توانید در تمام مکان ها از آنها استفاده کنید. کت مشکی که بافت سبکی دارد را می‌توانید در اکثر ماه‌های سال از آنها استفاده کنید. همچنین ترکیب شلوار‌هایی با رنگ شتری و مشکی با همچین کتی بسیار شیک و زیبا است. البته در اینچنین استایل ها فراموش نکنید که حتما از کمربند استفاده کنید.

کت بلند 1
پالتو مشکی فوتر
کت مشکی 1
کت مشکی کوتاه

14. استفاده از کت کژوال پشمی

کت‌های خاکی رنگ، بسیار پرطرفدار و زیبا هستند و با داشتن رنگی ملایم روح شما را آرام می‌کند. اگر شما طرفدار رنگ های مینیمال هستید بهتر است کتی با این رنگ را در کمد لباس خود داشته باشید. ترکیب این کت با پیراهن ساتن که مقداری برق داشته باشد بسیار زیبا است. شما از این استایل پاییزه شیک می‌توانید برای مهمانی‌ها دورهمی‌ها و دانشگاه استفاده کنید.
اگر می‌خواهید به جاهایی رسمی تر بروید بهتر است به همراه این کت، کفش پاشنه بلند بپوشید ولی در غیر این صورت می‌توانید از کفش اسپرت نیز استفاده کنید.

کت کرمی زمستانه 1
کت کرم پاییزه

15. استفاده از جلیقه بلند

استفاده از جلیقه جایگزین خوبی برای انواع پالتو پاییزه می‌باشد و می‌تواند یک استایل خاص برای شما در پاییز یا زمستان بسازد فقط توجه کنید که اگر می‌خواهید با مد و ترند‌های روز دنیا پیش بروید باید سایز جلیقه خود را کمی بیشتر انتخاب کنید. جلیقه ای را انتخاب کنید که با قوز کردن یا شانه های پهن شما سازگار باشد.
اگر می‌خواهید جلیقه ای داشته باشید که در اکثر مواقع از آن استفاده کنید می‌توانید جلیقه کتی با یک رنگ خنثی را انتخاب کنید. این جلیقه با شلوار شتری، مشکی و جین با مدل راسته یا گشاد، بسیار ترکیب می‌شود و مطمعنم شما عاشق این استایل پاییزه می‌شوید.

جلیقه
پوشیدن جلیقه در فصل پاییز بسیار ایده شیکی است.

 

16. استفاده از پالتو بلند شتری

اگر به دنبال یک سبک آرام و ساده در پاییز هستید می‌توانید از رنگ های ملایمی استفاده کنید و این پالتو پاییزه به رنگ شتری فکر می‌کنم ایده جذابی باشد. استفاده این رنگ نسبت به رنگ مشکی بهتر است چون شما را شاداب تر  و جوان‌تر نشان می‌دهد.
استفاده از پالتوهای بلند در مناطق سردسیر و بارانی بسیار مناسب است و اگر بتوانید به خوبی این پالتو را ست کنید می‌توانید یک استایل کلاسیک و زیبایی داشته باشید.

پالتو فوتر شتری
پالتو پاییزه به رنگ شتری

17. استفاده از پالتو مشکی

پالتو پاییزه مشکی یکی از لباس‌هایی است که همه خانم ها در کمد خود دارند و جزو اصلی لباس‌های هر خانمی با کلاسی است. شما می‌توانید این پالتو مشکی را با یک یقه اسکی طوسی و شلوار کرم و یک بوت مشکی پاشنه بلند بپوشید. البته پالتو پاییزه مشکی تقریبا با هر بلوز شلواری ست می‌شود و انتخاب ترکیب آنها بستگی به سلیقه شما دارد.
پالتو فوتر مشکی

استفاده از اکسسوری مناسب

در موارد قبلی استایل هایی که برای پاییز مناسب هستند را بازگو کردیم و حالا در مورد اکسسوری و افزودنی هایی که لازمه تا یک استایل شیک و مناسب داشته باشید.

18. استفاده از کیف مناسب

اگر بیرون از خانه کارمی‌کنید و وسایل زیادی را باید حمل کنید بهتر است از کیف های بزرگ استفاده کنید تا بتوانید وسایلی مانند لپتاپ دفترجه یادداشت و… را حمل کنید. البته کیف‌های چرم دوشی دارای مدل ها و رنگ های بسیاری است که انتخاب آنها بستگی به سلیقه شما دارد.
اگر شما طرفدار سبکی ساده و مینیمال هستید می‌توانید کیف هایی ساده و چرمی را انتخاب کنید که دارای رنگ های مشکی و قهوه ای هستند البته اگر نمی‌خواهید هزینه زیادی را بابت کیف ها بپردازید بهتر است کیف دوشی رنگ مشکی انتخاب کنید که با هر استایلی ست می‌شود. همچنین برای خاص کردن استایلتان می‌توانید کیف خود را با کمربند خود ست کنید.

کیف دوشی زنانه 1
کیف دوشی کوچک زنانه
کیف دستی رنانه
کیف رو دوشی زنانه 

19. استفاده از کمربند چرم

کمربند‌های کلاسیک بسیار شیک هستند و می‌توانید یک استایل پاییزه خاص داشته باشید همچنین می‌توانید از کمربند های نازوک و متوسط به صورت خلاقانه با لباس های خود ترکیب کنید.

انواع کمربند زنانه
در استایل خود حتما از کمربند استفاده کنید

استفاده از کفش‌های شیک زنانه

در ادامه درمورد اینکه چه کفشی مناسب انواع پالتو پاییزه و استایل شما هستند صحبت می‌کنیم.

20. کفش پاشنه بلند

کفش‌های پاشنه بلند مختلفی در بازار وجود دارند ولی امروزه کفش های نوک تیز که دارای پاشنه ای متوسط و باریک هستند در بین خانم ها بسیار محبوب شده اند. این کفش ها راحتی بسیاری دارند و می‌توانید در مکان های مختلفی از آن استفاده کنید. جنس کفش ها متفاوت هستند و شما با توجه به علاقه و شرایط خود می‌توانید کفش دلخواه خود را انتخاب کنید . اگر می‌خواهید یک استایل پاییزه باکلاس داشته باشید حتما از این نوع کفش ها استفاده کنید چون با توجه به زیبایی راحتی بسیاری نیز دارد.

ta mhakif gkn
انواع کفش پاشنه بلند

21. کفش کالج زنانه

اگر علاقه ای به پوشیدن کفش‌های اسپرت و پاشنه بلند ندارید می‌توانید از کفش های کالج استفاده کنید این کفش‌ها  بسیار راحت و کاربردی هستند که سبکی کلاسیک را برای شما به وجود می‌آورد. راحتی این کفش باعث شده تا شما آن را در مکان های مختلفی بپوشید. سعی کنید کفش کالجی خریداری کنید که دارای اکسسوری نباشد تا بتوانید راحت تر و زیبا تر با استایل خود ست کنید.

کفش کالج
کفش کالج مناسب تموم فصول سال هستند.

22. استفاده از کتانی سفید.

کتانی‌ها دارای رنگ های بسیاری است که پیشنهاد می‌کنم حداقل یک کفش اسپرت سفید را در کمد خود داشته باشید این کفش‌ها یک گزینه عالی برای داشتن یک استایل شیک و دخترانه است.

کتونی سفید 1
وجود کتانی سفید در کمد هر خانمی الزامی است

23. نیم بوت زنانه

وجود یک جفت نیم بوت چرمی در کمد همه خانم ها واجب است و می‌توانید این نیم بوت ها را با پاشنه یا بدون پاشنه انتخاب کنید که این بستگی به نیاز و شرایط شما دارد. اما پیشنهاد ما به شما نیم بوتی با پاشنه پهن و متوسط است که با یک پالتو پاییزه بلند مشکی یا شتری بسیار زیبا می‌شوند اما اگر چیزی ظریف تر می‌خواهید باید در فروشگاه ها بیشتر بگردید. در کل نیم بوت ها برای ماه هایی که زیاد باران می آید بسیار مناسب است.

fj ckhki
انواع بوت پاییزه زنانه

در این مقاله 23 تا از چیزهایی که برای داشتن یک استایل پاییزه شیک نیاز دارید را با جزئیات کامل توضیح دادیم. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و در ترکیب لباس‌ها کنار هم به شما کمک کرده باشیم. در صفحه وبلاگ ژینو پرو مقالات زیادی درباره مد و استایل و ترکیب کردن تمام آنها توضیح دادیم و برای شما به اشتراک گذاشته ایم. اگر هرکدام از این 23 قطعه از لباس را در کمد خود دارید می‌توانید آنها را با توجه به نکاتی که گفتیم  ترکیب کنید و یک ست زیبا بسازید.
لباس‌های خود را از کمد بیرون بیاورید و با صبر و سلیقه آنها را ترکیب کنید و اصلا نترسید. اگر به مد و استایل علاقه دارید نیاز به خرید لباس‌های گران قیمت نیست، فقط باید نکات و ترکیبب رنگ ها را بلد باشید که با چند سرچ ساده و خواندن برخی کتاب ها بسیار شما را راهنمایی می‌کنند.
منبع

ارسال دیدگاه