25 مدل کیف مجلسی زنانه شیک و جدید

25 مدل کیف مجلسی زنانه

25 مدل کیف مجلسی زنانه شیک و جدید

اکسسوری های مهم و جذاب برای خانم ها محسوب می شود که به نحوی تکمیل کننده استایل شما است و بر تیپ و نوع پوشش شما بسیار تاثیر می گذارد. استفاده از یک کیف مجلسی شیک و مناسب می توانید وسایل مورد نیاز خود را بدون نگرانی حمل و نگهداری کنید.کیف مجلسی شیک، در انواع طرح ها و مدل های مختلف در بازار موجودند که می توانید در موقعیت های مختلف از آن استفاده کنید. در ادامه با 25 مدل از شیک ترین و به روز ترین کیف‌های مجلسی آشنا می‌شوید.

1. این کیف با داشتن ابعاد کوچک، کارایی زیادی دارد. کیف مجلسی زنانه کوچک، فضای کافی را برای نگهداری از گوشی، کیف پول کوچک، لوازم آرایشی و … دارد. همچنین این کیف کوچک مقاوم است و می‌توانید طولانی مدت از آن استفاده کنید.

کیف مجلسی زنانه کوچک
1. کیف مجلسی کوچک زنانه

2. کیف مجلسی زنانه شیک و زیبا، در رنگ های شاد و پاستیلی تولید می‌شوند که توسط مهره های زینتی و گلدوزی های جذاب، تزئین شده اند. همچنین فضای کافی برای نگهداری و حفظ کارت پول، لوازم آرایشی، موبایل را دارد.

کیف مجلسی دخترانه
2. کیف مجلسی دخترانه

3. اگر دوست دارید کیف شما، جیب و فضای زیادی داشته باشد این کیف، مناسب شما است. درون کیف دارای یک جیب بزرگ و دو جیب کوچک زیپ دار و یک جاکارتی است و به طور کلی می‌توانید تمام زندگی خود را با این کیف شیک، حمل کنید.

کیف مجلسی بزرگ
3. کیف مجلسی بزرگ

 

4. این کیف مجلسی زنانه بزرگ را می‌توان در موقعیت و مکان های مختلفی استفاده کرد. اگر شما صاحب نوزاد هستید استفاده از کیف بزرگ زنانه برای شما ضروری است.

کیف مجلسی زنانه بزرگ
4. کیف مجلسی زنانه

5. کیف شیکی که در تصویر می‌بینید، در دو طرح موجود است و دارای کیفیت بسیاری است. از این کیف، می‌توان به صورت دوشی و دستی استفاده کرد. همچنین بند دوشی آن قابل تغییر است تا راحت تر از آن استفاده کنید.

کیف مجلسی زنانه چرم
5. کیف مجلسی چرم زنانه

6. کیف مجلسی که در تصویر می‌بینید  از جنس چرم و پارچه است که در برابر ضربه مقاوم است. از این کیف می‌توانید در مهمانی ها، سفر و… استفاده کنید. بند فلزی و مروارید های زیبایی که به آن زینت دادند، این کیف را خاص کرده.

کیف مجلسی زنانه شیک و جدید
6. کیف مجلسی شیک زنانه

7. کیف مجلسی شیک زنانه توسط گیپور و مروارید تزئین شده است که جلوه زیبایی را به وجود آورده و شما می‌توانید در مهمانی های مختلف از آن استفاده کنید.

کیف مجلسی شیک دخترانه
7. کیف مجلسی زنانه گیپور

8. این مدل کیف مجلسی زنانه در رنگ های مختلفی موجود است و به راحتی می‌توانید با لباس های خود ست کنید.

کیف دوشی زنانه شیک
8. کیف مجلسی زنانه آبی

9. داشتن کیف مجلسی مشکی، برای همه خانم ها ضروری است چون کامل کننده کمد شما است. کیف مشکی کوچک را می‌توانید در مهمانی‌ها و مکان‌های مختلف استفاده کنید. سعی کنید کیف‌های مشکی که دارای دوخت یا اکسسوری های تزئینی هستند را خریداری کنید تا جلوه بیشتری داشته باشد.

 

کیف مجلسی زنانه مشکی
9. کیف مجلسی زنانه مشکی

10. خانم هایی که در مهمانی‌ها و مجالس، ‌وسایل زیادی را با خود حمل می‌کنند بهتر است از کیف شیک و بزرگ استفاده کنند تا علاوه بر راحتی زیبایی استایل خود را حفظ کنند.

کیف مجلسی زنانه قهوه ای
10. کیف دستی زنانه

 11. اگر از کیف های بزرگ مجلسی خسته شدید، بهتر است از کیف پول مجلسی استفاده کنید که فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند. کیف پول‌ها در رنگ و مدل های زیادی تولید می‌شوند که شما می‌توانید بر اساس علاقه خود آنها را انتخاب کنید.

کیف پول مجلسی زنانه
11. کیف پول مجلسی زنانه

12. اندازه این کیف متناسب با ملزومات و نیاز شما ساخته شده است و دارای طراحی کلاسیک و سَبکی شیک است و شما برای مناسبت های مختلف می‌توانید از آن استفاده کنید.

کیف مجلسی دوشی
12. کیف مجلسی کلاسیک

13. این کیف برای دخترانی که می‌خواهند در مجالس بدرخشند مناسب است این کیف زیبا در رنگ و مدل‌های مختلف تولید می‌شود که با مهره های زیبا تزئین شده.

کیف مجلسی زینتی
13. کیف مجلسی دستی

14. این کیف مجلسی زنانه باعث شیک پوشی شما می‌شود. اگر از رنگ‌های روشن خوشتان می‌آید می‌توانید از این کیف استفاده کنید.

کیف مجلسی زنانه صورتی
14. کیف دوشی جادار

 

15. این کیف زنانه مجلسی نگین دار، با اندازه متوسطی تولید می‌شود که این امکان را به شما می‌دهد تا آن را هرجایی ببرید. دور تا دور کیف، نگین به کار رفته است که زیبایی خاصی دارد و باعث درخشش شما می‌شود. این کیف برای مجالس بسیار عالی است و تکمیل کننده استایل شما است.

کیف مجلسی زنانه نگین دار
15. کیف مجلسی خاص

 

16. این کیف چرم، ترکیب زیبایی با اکسسوری طلایی به وجود آورده است که آن را شیک کرده و برای کمد شما ضروری است. این کیف در عین سادگی ، زیبا است و می‌توانید در جاهای مختلف از آن استفاده کنید.

کیف مجلسی زنانه قرمز
16. کیف زنانه

17. کیف مجلسی کوچک زنانه بسیار مفید و کاربردی است و می‌توان آن را در برنامه های روزانه و شبانه پوشید. این کیف همه کاره است و می‌توان به عنوان کیف دوشی و کیف دستی استفاده کرد. این کیف ، برای جلوه بیشتر شما در مراسم ها مناسب است.

کیف مشکی مجلسی
17. کیف مشکی شیک

18. این کیف مجلسی زنانه شیک از جنس چرم است که به راحتی تمیز می‌شود، همچنین همه کاره است و استفاده در مکان‌هایی مانند سرکار، مسافرت، مهمانی‌ها مجالس و … عالی است.

کیف مجلسی زنانه سفیذ
18. کیف مجلسی زنانه سفید

19. این کیف زنانه شیک و خاص است و برای حمل وسایل کوچک شما مناسب می‌باشد. ارزش این کیف را راحتی و دوام آن مشخص می کند.

کیف شیک زنانه براق
19. کیف مجلسی نگین دار

20. این کیف زنانه شش ضلعی، با ابعادی متوسط، شیک و کاربردی است و با داشتن ظاهری متفاوت، می‌تواند استایل شما را خاص کند. از این کیف نیز می‌توانید در مکان ها و مراسم های مختلف استفاده کنید.

کیف مجلسی زنانه شش ضلعی
20. کیف مجلسی دخترانه خاص

 

21. کیف ها با توجه به متریال و نوع چرم و دوختی که دارند دارای قیمت های مختلفی است. این کیف ترکیبی از چرم و تلق است که با مهره های فلزی تزئین شده‌اند. از آن می‌توانید برای نگهداری و حمل اقلام خود استفاده کنید.

کیف مجلسی چرم زنانه
21. کیف شیک دخترانه طلق و چرم

22. کیف مجلسی زنانه خود را به یک کیف طلقی خاص  ارتقا دهید تا در مجالس ظاهری عالی داشته باشید. این نکته را به یاد داشته باشید که کیف های طلقی چون شفاف هستند وسایل شما مشخص است پس باید در نظافت و نظم درون کیف خود دقت کنید.

کیف مجلسی دخترانه طلقی
22. کیف مجلسی زنانه طلقی

23. کیف‌های مجلسی زنانه بزرگ،‌ کیف‌های مناسبی برای حمل و نقل هستند و بسیار جا دارند و می‌توانید تمام وسایل ضروری خود را حمل کنید. هنگام خرید کیف های بزرگ سعی کنید رنگ های خنثی را انتخاب کنید تا با تمام لباس هایتان هماهنگ باشد.

کیف مجلسی زنانه جادار
23. کیف مجلسی زنانه بزرگ

 

24. کیف مجلسی زنانه و دخترانه ژینو بسیار با کیفیت و مناسب است و شما با توجه به نیاز و شرایط خود می‌توانید از این محصول استفاده کنید. جنس کیف ها از چرم مصنوعی پی یو می‌باشد که محکم و ماندگار است همچنین دارای طرح‌های بسیاری است که انتخاب را برای تمام سنین راحت کرده است.

لینک خرید کیف بابونه

خرید کیف رودوشی طرح گل بابونه
24. کیف مجلسی گل بابونه

25. اگر به دنبال کیف های پر زرق و برق هستید تا در مجالس بدرخشید، قطعا کیف مجلسی زنانه سنگ دوزی شده مناسب شما است. این کیف یک سبک کلاسیک دارد که در انتخاب نوع آنها باید دقت کنید.

کیف مجلسی زنانه سنگ دوزی
25. کیف مجلسی زنانه شیک سنگ دوزی

کیف مجلسی زنانه یکی از بهترین کیف ها برای خانم هایی است که به نوع پوشش خود بسیار اهمیت می دهند. کیف های زنانه مدل و طرح های مختلفی دارد که در این مقاله به معرفی 25 نوع از آنها پرداختیم که میتوانید از آنها در موقعیعت های مختلف از آنها استفاده کنید تا یک استایل بی نقص و منحصر به فردی داشته باشید.

انواع کیف مجلسی زنانه
انواع کیف مجسی زنانه

منبع

ارسال دیدگاه