۶ ست زیبا برای استایل بهاره

چگونه می توان لباس های خود را مناسب استایل بهاره انتخاب کرد؟

در فصل بهار رنگارنگ و بسیار زیبا که ممکن است مدام با تغییر آب و هوایی روبه رو بشویم بهتر است از لباس های مناسبی استفاده کنیم، لباس هایی که دارای رنگ های شاد و بافت نازوک و نخی هستند که همین موضوع نیز نیازمند دانستن نکات مربوط به استایل بهاره است. در این ماه های گرم بهتر است از لباس های آزاد و گشاد بپوشید که در این هوای بهاری احساس راحتی کنید و لذت ببرید.

به دلیل شکوفه های بهاری و بوی خنکی که در این فصل می‌پیچد پوشیدن لباس های گل‌گلی و طرح دار بسیار مناسب است چون به شما احساس جوانی و شادابی را القا می‌کند همچنین بهتر است از لباس هایی با رنگ شاد مانند آبی، سبز، بنفش، مرجانی و صورتی یا رنگ های خنثی استفاده کنید تا گرمای زیادی را جذب نکند و باعث ناراحتی شما نشود.

مانتو های بهاری در طرح و مدل های زیادی مانند مانتو های جلو بسته یا جلو باز مانتوهای کتی و… هستند که مانتو هایی با رنگ های شاد و گلدار ترند شده است. اما اگر شما دوست دارید که در این فصل بهترین استایل بهاره را  داشته باشید و ترکیب رنگ و مدل زیبایی از پوشش را کنار هم داشته باشید و بپوشید بهت است تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

ست کردن لباس ها برای استایل بهاره

پوشش کلاسیک

افرادی هستند که با فصل سرما زیاد سازگار نیستند و مشتاقانه منتظر فصل بهار هستند تا یک استایل بهاره خوب داشته باشند. فصل بهار مانند پاییز و تابستان دارای پوشش های کلاسیکی می‌باشد و شما با خواندن این مقاله می‌توانید یک استایل بهاره کلاسیک و شیک داشته باشید.

ترکیب رنگ های مات و خنثی مانند کرم و قهوه ای و سبز لجنی یا مرجانی و آبی کمرنگ با کفش های کتانی می‌توان ترکیب کلاسیکی را بوجود آورد البته ناگفته نماند که پوشیدن کفش های اسپرت اجبار نیست و شما با پوشیدن صندل یا کفش های تابستانه نیز می‌توانید یک استایل شیکی داشته باشید.

آیا پوشش کلاسیک برای استایل بهاره مناسب است؟ چگونه در فصل بهار جذاب به نظر برسیم؟

بلوز سبُک + شلوار جین راسته + صندل در استایل بهاره

پوشیدن شلوار های جین راسته که راحت و آزاد هستند بسیار در این چند سال اخیر ترند شده است که دارای زیبایی و راحتی است. این شلوار ها با اکثر لباس ها و مانتو ها ست می‌شود و پیشنهاد ما به شما پوشیدن یک بلوز یا مانتو سبُک  است که دارای رنگ روشنی است.

در فصل بهار چه لباس هایی میتوان پوشید؟

بلوز گلدار + شلوار جین گشاد + صندل پاشنه بلوکی

همچنین این شلوارهای بگ جین با شومیز یا لباس هایی که از جنس حریر با رنگ های ملایم هستند. بسیار زیبا می‌شود. به طور کلی پوشیدن بلوزهای گلدار و یک صندل پاشنه دار یا بدون پاشنه می‌توان استایل بهاره شما را تکمیل کند. حتما در پوشش خود از کیف یا اکسسوری یا هر دو باهم استفاده کنید چون این اقلام به گونه نقطه پایان و اتمام استایل و ترکیب پوشش شما است.

لباس و پوشش مناسب فصل بهار چیست؟

تاپ یا مانتو دکمه دار سفید+ کفش سفید+ کیف قهوه ای

پوشیدن کفش سفید در استایل بهاره خود فراموش نکنید چون با پوشیدن یک کتانی سفید استایل خود را اسپرت و زیبا جلوه می‌دهید. پوشیدن لباس یا کفش سفید در مینیمال کردن استایل بهاری شما تاثیر بسیار زیادی دارد. 

رنگ سفید به خوبی با سایر رنگ ها ترکیب می‌شود و حتی شما با داشتن یک جفت کفش سفید به راحتی می‌توانید تعداد زیادی ست و استایل بهاری متفاوت داشته باشید. رنگ های سفید بهتر است با رنگ های تیره ست شود مثلا مانتو کرم با شلوار جین سورمه ای یا بلوز سفید و شلوار اسپرت سبز تیره.

استفاده از عینک آفتابی در تمام فصول به خصوص فصول گرم سال الزامی است و از چشمانتان به خوبی مراقبت می کند پس حتما از عینک آفتابی استاندارد استفاده کنید چون علاوه بر سلامتی، زیبایی نیز به همراه دارد و استایل بهاره شما تکمیل می‌شود.

چه تاپ و مانتویی را می توان در بهار پوشید تا استایل بهاره مناسب داشته باشیم؟

پلیور سبک + دامن بلند + کفش کتانی

بر خلاف عقیده اکثر افراد پوشیدن کفش اسپرت با دامن برای استایل بهاره بسیار زیبا می‌شود چون تضاد ها تصویری زیبا بوجود می‌آورد به همراه دامن می‌توان از مانتو های خیلی بلند یا بلعکس از مانتو های کوتاه یا لباس های که دارای بافت ریز هستند در هوای خنک استفاده کنید. در ترکیب رنگ ها می‌توانید هم از رنگ های خنثی و هم رنگ های شاد و زنده استفاده کنید که این بستگی به استایل و سلیقه شما دارد.

ست رنگ سال ۱۴۰۱ چیست؟

چگونه لباس های خود را با رنگ سال ست کنیم؟

پوشیدن دامن و بلوز های جذاب در استایل بهاره

لباس بلند + کفش پاشنه دار + گردنبند

پوشیدن لباس های بلند یا مانتو های بلند امروزه بسیار ترند شده است و مورد استقبال خانم ها و دختران جوان قرار گرفته چون پوشیدن لباس های بلند و پف دار حس شادابی و جوانی را افزایش می‌دهد و پوشیدن مانتو های خنک و نخی در روز های گرم یک انتخاب عالی و مناسب است که هم با کفش اسپرت و هم با کفش پاشنه بلند می‌توانید ست کنید. همچنین در این زمان پوشیدن اکسسوری ها مختلف مانند گردنبند و ساعت و انگشتر را فراموش نکنید تا یک استایل بهاره زیبا و جذاب داشته باشید.

چگونه لباس های خود را در فصل بهار ست کنیم؟

شلوار گشاد نخی + بلوز آزاد + کفش راحتی

پوشیدن شلوار های گشاد نخی در استایل شما تغییر زیادی به وجود می آورد پس در نوع انتخاب مانتو و بلوزی که می‌پوشید دقت کنید. همچین پوششی برای شما یک استایل کلاسیک به وجود می‌آورد برای ست کردن می توانید از شلوار های نخی با رنگ خنثی مانند کرم و مانتو های سبک به رنگ سفید انتخاب کنید حتی می‌توان جسارت بیشتری به خرج داد و با رنگ های نارنجی، سبز و زرد ست کرد. ترکیب کیف های چرم با رنگ های خنثی بسیار زیبا است و چون یک استایل بهاره راحتی دارید بهتر است از کفش های راحتی نیز استفاده کنید در انتخاب رنگ ها نیز دقت کنید چون در ترکیب رنگ ها بسیار تاثیرگذار است.

چه رنگ هایی برای لباس در فصل بهار مناسب است؟

پلیور در استایل بهاره

پلیور ها از جمله لباس هایی هستند که در فصل بهار نیز مورد استقبال قرار می گیرد و به راحتی می توانید با انتخاب یک پلیور نازوک آن را با یک دامن یا شلوار ست کنید و فراموش نکنید که پوشیدن دامن و لباس های بلند در بهار استایل شما را شیک تر می‌کند و برای تنوع و دور شدن از یکنواختی می‌توان با اکسسوری یا کیف های مختلف بپوشید و یک استایل بهاره خاص داشته باشید.

در فصل بهار چه رنگ های را می توان با هم ست کرد تا پوشش جذاب و استایل بهاره فوق العاده ای داشته باشیم؟

اگر در ست کردن لباس های بهاری خود مشکل داشتید امیدوارم با خواندن این مقاله به شما کمک کرده باشیم و نوع و چگونی ترکیب رنگ ها و ست کردن لباس ها را فهمیده باشید. ست کردن و داشتن یک استایل بهاره خاص سخت نیست فقط باید جسارت زیادی در ترکیب نوع لباس ها و رنگ ها داشته باشید و از اشتباه نترسید و اگر اشتباهی پیش آمد مطمعنا فرصت برای جبران هست.

ما در ژینوبلاگ همواره مطالب مفید در زمینه مد و استایل تهیه می‌کنیم و برای شما قرار می‌دهیم تا به دانش کاملی در این زمینه برسید. مطالبی از جمله استایل ۱۳ بدر که مناسب روزهای پایانی و گردش‌های روز ۱۳ فروردین می‌باشد. و یا همچنین نحوه ست رنگ ۱۴۰۱ را نیز قرار داده این که به سادگی در دسترس می باشند.

ارسال دیدگاه