6 مورد از ضروری ترین لوازم التحریر اداری

لوازم التحریر اداری چرمی و چوبی

در مکان هایی مانند ادارات، مدارس، شرکت ها، ابزار‌های به خصوصی  برای راحتی پرسنل و افزایش سرعت کار وجود دارند که در صورت نداشتن این ملزومات ممکن است شخص با مشکلاتی روبرو شود و انجام کار‌ها به تعویق بیفتد که این کار خساراتی را در پی دارد.

لوازم التحریر اداری از تجهیزات اصلی مورد نیاز برای شروع به کار کردن یک شرکت است و با توجه به  نوع  و سبک ادارات به لوازم تحریر‌های گوناگونی نیاز دارند. امروزه به دلیل سبک های متفاوت و خاصی که به کار می‌برند سعی می‌کنند از لوازم تحریر اداری هماهنگ استفاده کنند که با این کار، یک نظمی بر فضا حاکم شده و روند انجام کار ها منظم تر و حرفه ای تر انجام می‌شود.

لوازم التحریر اداری چیست؟

لوازم التحریر اداری شامل لوازمی است که بیشتر در ادارات، شرکت ها، دفتر کار، مدارس، انجمن ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و به این مجموعه، لوازم التحریر اداری می گویند.

انواع لوازم التحریر اداری با کیفیت و شیک

لوازم التحریر اداری با کیفیت

شرکت ژینو تولید کننده انواع کیف چرم و لوازم التحریر اداری چوبی و  چرمی است که دارای طرح و مدل های فانتزی و مینیمال است. در ادامه به معرفی و برسی انواع محصولات اداری می پردازیم تا شما با جزئیات بیشتر با محصولات ژینو آشنا شوید و آسوده خاطر خرید کنید.

دفتر و دفترچه: وجود دفتر و دفترچه در اداره ها الزامی است و یک لوازم التحریر اداری مهم و حیاتی به شمار می‌رود. نوشتن نکته های مهم و یاد آوری کارها در شرکت ها واجب است چه بهتر است این نوشته ها را در یک دفترچه بنویسیم تا همیشه همراه داشته باشیم. نوشتن کار ها و ایده ها در ورقه جدا و کوچک ممکن است گم یا فراموش شود پس بهتر است نکات را در دفترچه‌ای بنویسید که همیشه همراه شما باشد و در صورت نیاز سریع به آن دسترسی داشته باشید.

نوع کاغذ ، نوع سیم، نوع جلد دفترچه بسیار مهم است چون قرار است نوشته های شما را برای مدت طولانی حفظ کند پس در انتخاب نوع دفتر و دفترچه دقت کنید.

دفترچه چوبی لوازم التحری

دفترچه چوبی فانتزی ژینو: دفترچه های سیمی برای یادداشت برداری بهترین لوازم التحریر اداری محسوب می شوند چون کار و نوشتن نکات را بسیار راحت کرده است و سرعت کار را برای شما بیشتر می کند. جلد دفترچه ها از جنس ام دی اف سه میل می‌باشد که بسیار محکم و مقاوم هستند و کاملا ضد آب و ضد خش و قابل شستشو می باشند.

دفترچه ها در سه سایز مختلف تولید می‌شوند که شما با توجه به نیاز و شرایط خود می‌توانید این دفترچه ها را به لوازم التحریر اداری خود اضافه کنید. ابعاد دفترچه کوچک،7*7 دفترچه متوسط 10*14 و دفترچه بزرگ 14*20 می باشد. نوع کاغذ استفاده شده در این محصول به صورت کرافت و تحریر می باشد که با توجه به سلیقه خود می‌توانید نوع آن را انتخاب کنید.

جا قلمی: یکی از مهم ترین بخش لوازم التحریر اداری، جا قلمی رومیزی آن است. وسیله ای بسیار کاربردی که به محیط کار بسیار نظم می‌دهد و به کار شما سرعت می‌بخشد. جا قلمی یک وسیله‌ی استوانه ای شکل است که بر روی میز قرار می‌گیرد و توسط آن لوازم نوشت افزار، مانند خودکار، مداد، قیچی، خط کش و… را نگهداری می‌کند.

جنس جا قلمی بسیار مهم است. از آنجایی که قرار است به صورت مداوم از آن استفاده کنید باید از یک جا قلمی با کیفیت به عنوان لوازم التحریر اداری استفاده کنید. سعی کنید از جا قلمی که استفاده می‌کنید نه سنگین باشد که جا به جایی آن برای شما مشکل ساز باشد نه آنقدر سبک که با یک ضربه آرام از میز بیافتد و کار شما را چند برابر کند.

بهتر است از جا قلمی برای نگهداری لوازم التحریر اداری استفاده کنید که داخل آن دارای جدا کننده باشد چون این کار از بهم ریختگی و آشفتگی قلم ها جلوگیری می‌کند و همچنین باعث شده دسترسی آسان تری به وسیله مورد نیاز خود داشته باشید.

جا قلمی چوبی فانتزی شیک

جاقلمی چوبی ژینو: جا قلمی یکی از پر کاربرد ترین لوازم التحریر اداری است. این محصول از چوب ام دی اف سه میل درست شده است که بسیار محکم و با کیفیت است و طرح های جا قلمی ها تماما چاپی هستند و ترکیب رنگ های زیبایی دارند.

 این محصول کاملا ضد آب و ضد خش است که می‌توانید برای مدت طولانی از این لوازم التحریر اداری استفاده کنید. درون جا قلمی یک جدا کننده چهار وجهی وجود دارد تا دسترسی شما را آسان تر کند.

ابعاد این محصول 9 در 9 با ارتفاع 11 سانتی‌متر است که فضای کافی را در اختیار شما قرار می دهد به همین دلیل علاوه بر نگهداری لوازم التحریر اداری می‌توان به عنوان استند آرایشی یا نگهدارنده لوازم آشپز خانه از آن استفاده کرد

زیر لیوانی: امروزه لوازم التحریر اداری به چند قلم ساده خلاصه نمی‌شود و با ورود به اداره و انجمن های مهم می‌بینید که بر روی هر میز یک زیر لیوانی قرار دارد که لیوان نوشیدنی خود را بر روی ‌آن قرار می دهند. نوع و جنس زیر لیوانی ها متفاوت است که بهترین و شیک ترین نوع آن، چوبی هستند که دارای مزایای بسیار زیادی است.

زیر لیوانی چوبی فانتزی

زیر لیوانی ژینو:زیر لیوانی می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای یک لوازم التحریر اداری به حساب بیاید چون از جنس ام دی اف سه میل ساخته شده است و دارای طرح های فانتزی و مینیمال بسیاری است. تمامی زیر لیوانی های چوبی ژینو ضد آب و ضد خش و قابل شستشو هستند و برای مدت طولانی قابل استفاده هستند.

با استفاده از این زیر لیوانی ها دیگر لکه های آب و چایی روی میزتان باقی نمی ماند و مانع کثیف شدن می‌شود.

بوک مارک: در اداره ها به خصوص شرکت‌ها و محیط هایی که با کتاب و ورقه های زیادی سر و کار دارند به بوک مارک نیاز دارند. بوک مارک یک وسیله برا نشان گذاری کتاب یا جزوه است تا متن مورد نظر را فراموش نکنیم و این وسیله باعث افزایش سرعت در کار‌ها می‌شود.

بوک مارک جز لوازم التحریر اداری است که دارای تنوع و اندازه های بسیاری است ولی شما بهتر است از بوک مارکی استفاده کنید که دارای اندازه متناسبی باشد.

بوک مارک چوبی

بوک مارک ژینو: این لوازم التحریر اداری ژینو از جنس ام دی اف سه میل با طرح های چاپی متنوع ساخته شده است که کاملا ضد آب و ضد خش و قابل شستشو می‌باشد. طرح های آن به صورت چاپی است که ترکیب رنگی زیبایی دارد و  ابعاد بوک مارک 16 سانتی متر است.

جامدادی: استفاده از جامدادی برای نگهداری لوازمی که ارزشمند یا مورد نیاز است بسیار کاربردی است همچنین برای نگهداری ابزاری که زیاد استفاده نمی‌شود مناسب است. داشتن یک جامدادی خوب برا تمامی افراد لازم است و جز بهترین لوازم التحریر اداری محسوب می شوند. چون شما می‌توانید لوازم هایی که زیاد کاربرد ندارند یا لوازم التحریر هایی که برای شما با ارزش هستند را در جامدادی قرار دهید و به راحتی در مکان های مختلف حمل کنید یا در گوشه ای نگهداری کنید.

جامدادی هایی که در بازار وجود دارند دارای جنس های مختلفی است ولی بهتر است شما از جامدادی استفاده کنید که محکم و ضد آب هستند تا به خوبی از لوازم شما محافظت و نگهداری کنند.

جا مدادی ویکتوریا سکرت

جامدادی ژینو: جامدادی های ژینو از جنس چرم مصنوعی پی یو ساخته شده‌اند که ضد آب و ضد خش و قابل شستشو هستند این یک گزینه عالی برای انتخاب لوازم التحریر اداری است. ابعاد جامدادی چرم ژینو 5*25 سانت است که فضای مناسبی را در اختیار شما قرار میدهد تا لوازم التحریر اداری خود را نگهداری کنید.

این جامدادی های فانتزی چرم، تک زیپ هستند و مناسب دانش آموزان و دانشجویان است و با وجود داشتن فضای کافی برای نگهداری از وسایل شما، فضای زیادی را در کیف یا محیط اشغال نمی کند.

طرح های فانتزی و زیبا:

بهترین جنس کیف های فانتزی دخترانه

تمامی طرح های لوازم التحریر اداری چرم و چوبی ژینو چاپی هستند و دارای دوام و مقاومت بالایی است که با شستشو های مدوام خراب نمی‌شوند و طولانی مدت می‌توانید از آنها استفاده کنید.

تنوع طرح های محصولات بسیار زیاد است تا با هر سن و علایقی بتوانید متناسب با سلیقه خود خرید کنید. طرح های محصولات ژینو به صورت فانتزی و مینیمال است که شامل طرح های، ویکتوریا سکرت، بی تی اس‌( گروه خواننده کره ای)، کهکشانی، کاکتوس، گل بابونه، لاین‌آرت، یونیکورن، رنگین کمانی، سیاه سفید، آنا الیسا، میکی‌موس و… است که هرکدام از این طرح هارا به صورت ست لوازم التحریر اداری می‌توانید خریداری کنید و در محیط کار و درس استفاده کنید.

ایده خاص و شیک برای هدیه

اگر برای مناسبت ها هنگام خرید ایده ای ندارید و سردرگم هستید پیشنهاد می کنم از پک های هدیه فانتزی ژینو استفاده کنید. این پک ها را می توانید در یک جعبه هدیه شیک یا بدون جعبه  خریداری کنید. ست هدیه ژینو شامل مجموعه‌ای از محصولات فانتزی، مانند کیف آرایشی، کیف دوشی، کیف پد، جا قلمی، بوک مارک، دست کلید و…می باشد که به صورت طرح های متفاوت یا طرح های مشابه می‌توانید دور از شلوغی و آلودگی شهر، خریداری کنید و به دوستان و خودتان هدیه کنید.

هدیه فانتزی و خاص
هدیه فانتزی و خاص

تنوع طرح ها و محصولات ژینو بسیار زیاد است که در این مقاله بخش کوچکی از آن را با جزئیات توضیح دادیم و شما با ورد به صفحه محصولات سایت ما میتوانید انوع کالا ها و طرح هارا با توضیحات کامل تری ببینید و خرید کنید. تمامی این محصولات فانتزی و زیبا را می‌توانید از طریق سایت، اینستا و وات ساپ سفارش دهید.

ارسال دیدگاه