بهترین مدل های کیف کلاچ در سال 2022

بهترین کیف های کلاچ 2022
دنیای کیف کلاچ جدا از کیف های دیگر است. امروزه می بینیم که افرادی کیفی را روی شانه یا روی ارنج یاروی دست خود قرار میگیرندیا حتی کیفی را بایک دست حمل می کنند. اغلب افراد دوست دارند در هنگام حمل کیف دستانشان آزاد باشد تا بتوانند به راحتی کار های همیشگی خود را انجام دهند مثل در دست گرفتن یک لیوان نوشیدنی یا تلفن همراه و .. ولی اگر کیفی کلاچ در دست داشته باشید قائدتا یک دست شما از کار افتاده و نمیتواند همزمان کار های قبلی را تکرار کنید یا همزمان چندین کار را مانند قبل انجام دهید. کیف کلاچ با نام کیف های شبانه نام گذاری می شوند و ممکن است هنگام استفاده اندکی دست و پا گیر باشد ولی هنگام استفاده در مکان مناسب استایل خاصی را به شما میدهد. کیف های دستی یا کلاچ، ظریف، مجلل و مینیمال هستند و به شما یاداوری می کنند نیاز نیست همیشه تمام زندگی خود را با خود حمل کنید. اگر قصد رفتن به یک مهمانی باشکوه یا عروسی یا … دارید این کیف انتخواب خوبی است.درواقع هر دختری باید یک کیف کلاچ عالی در کمد خود داشته باشد. کیف کلاچ ما برای شما سه کلاچ انتخاب کردیم که می توانید با اضافه کردن یک یا دوبند به کیفزیبایی تبدیل می شود پس، از نظر فنی کلاچ های قابل تنظیم و تبدیل هستند. کلاچ هایی که انتخواب کردیم کیف های کوچیکی هستند که به عنوان یک کیف دستی مینیمال نیز یاد میشودکه فقط میتوانید رژ لب و چند عدد کارت در آن قرار دهید. این کیف های دستی و کلاچ در انواع رنگ های غنی و زیبایی عرضه می شود. برای اطلاع بیشتر با ما همراه باشید.

1کلاچ چرمی تمام دانه اصلی

کلاچ چرم تمام دانه هنگام استفاده از این کیف نرم کره ای بسیار راحت خواهید بود و دوست ندارید آن را ها کنید. این کیف کلاچ از چرم موم روغنی ساخته شده و بسیار بادوام و شیک است. این کیف در رنگ های متوعی مانند قهوه ای، نسکافه ای،  تمساحی قرمز( مانند تصویر) عرضه می شود. این کیف به لطف بند بلند و قابل تنظیمی که دارد میتوان آن را در چند لحضه به کیف دوشی یا کلاچ تبدیل کرد و همچنین دارای یک یند می است که آن نیز قابل وصل و جدا شدن نیز است. اگرچه این کیف کوچکی است اما بسیار شیک است و وسایلی مانند گوشی موبایل و پول نقد و کارت بانکی و سکه در آن جا دهید.

2-کیف کراس بادی کلاچ مچی پاکت

کیف کلاچ کراس بادی این کیف کلاچ کوچک است اما دارای زیپ و فضای زیادی می باشد و این امکان را به شما میدهد تا برای ذخیره کردن وسایلتان فضای زیادی در اختیار شما قرار دهد. این کیف یک ظاهر پاکتی دارد و دارای دو جیب است. یک جیب زیپ دار که دارای جاکارتی می باشد و زیپ دیگر برای اقلام بزرگ تر مثل کلید و رژ استفاده کرد. اگر به دنبال یک کیف پول یا یک کیف دستی کوچک هستید میتوانید این کیف کلاچ را انتخاب کنید که در انواع رنگ ها تولید می شود. همچنین یک بند مچی دارد که میتوانید آن را به یک کیف بزرگ تر یا چمدان خود وصل کنید.

3-کیف کلاچ چرمی از جنس پی یو

کیف کلاچ pu این کیف کلاچ دارای دو محفظه و چهار جای کارت است همچنین دارای یک جیب داخلی و یک جیب خارجی است اما برای وسایل بزرگ مناسب نیست و قرار است وسایل ضروری شما را نگهداری کند. این کیف چرمی از چرم پی یو مصنوعی نرم و دارای آستر می باشد و هنگام استفاده احساس خوشایندی به شما القا میکند و با داشتن یک بند فلزی زنجیری کیف دستی را به یک کیف دوشی تبدیل می کند. این کیف در رنگ های مشکی شرابی آبی روشن قرمز وبرنز تولید می شود.

کیف کلاچ طرح دار ژینو

کیف کلانچ ژینو کیف های دستی ژینو از چرم مصنوعی پی یو ساخته شده که تک زیپ هستند و دارای آستر نیز می باشند. آستر ها به کفی کیف نچسبیده واین موضوع، میتوان نقطه قوت این کیف دانست. کیف های کلانچ فضای مناسبی را برای حمل اقلام ضروری مانند گوشی موبایل کارت پول کلید یا حتی پول نقد باشد. جنس چرم های استفاده شده بسیار باکیفیت است و کاملا ضد آب و ضد خش هستند و قابل شستشو در ماشین لباسشویی نیز می باشد. همچنین آستر کیف ضد اب و برزنتی است که دوام و کیفیت کیف را دو چندان کرده. این کیف ها دارای زیپ استخوانی طلایی رنگ مرغوب می باشد که عملکرد بسیار خوبی دارد و با سر زیپ فلزی طلایی ترکیب زیبا و شیکی را ایجاد میکند. همچنین دارای یک بند مچی است که به راحتی دور مچ قرار می گیرند تا هنگام حمل کیف احیانا به زمین نیافتد و وسایل شما آسیب نبیند. کیف دستی ژینو در انواع طرح و رنگ تولید می شود و انتخاب را برای افراد آسان کرده. طرح های کیف شامل طرح های سنتی فانتزی و مینیمال، دخترانه ، تک رنگ و … می باشد.
ارسال دیدگاه