تاریخچه برند کوچ و انقلاب در صنعت کیف دستی!

تاریخچه برند کوچ coach و همه ی تغییرات برند کوچ

برند کوچ طراح و تولید کننده کیف، کیف دستی، چمدان و اکسسوری زنانه است. این شرکت شهرت خود را با فروش کیف های چرم و محکم در سبک کلاسیک به دست آورد. کوچ یکی از شناخته شده ترین برند های چرم در ایالات متحده است و شهرت جهانی دارد. این شرکت علاوه بر خط تولید اصلی خود به تولید ساعت، کفش، روسری و… می پردازد. برند کوچ در سال 1941تشکیل شد و تا سال 1985 متعلق به یک خانواده بود.

موسس برند کوچ و تاریخچه برند کوچ coach

تاریخچه برند کوچ

برند کوچ در سال 1941 در منتهن، نیویورک در آمریکا توسط مایلز کان و خاندان لیلان تاسیس شد. زمانی که می خواستند آغاز به کار کنند در فضای شیروانی یا به عبارتی انباری بودند. و تولیدات اولیه آنها محصولات چرمی کوچک مانند کیف پول بود که توسط شش صنعتگر ماهر انجام می شد در ابتدای کار با دست کار می کردند و با تلاش های زیاد آنها باعث شهرت و محبوبیت آنها در شهر نیویورک شد. این برند تا به امروز بسیار محبوب بوده زیرا آنها در دوران مدرن و برای ما محصولات ارزنده ای را به ارث گذاشته اند.

از دستکش تا کیف

در سال 1961 زمانی که مشغول تماشای بازی بیسبال بود متوجه بافت عمیق و محکم دستکش شد و به این فکر کرد که می توان با آن بافت و چرم یک کیف چرم مرغوب برای کیف ساخت؟ و شروع به تلاش و آزمایش های زیادی کرد و از پوست گاو کمک گرفت و در نتیجه موفق به درست کردن چرم گروبتان شد که بافت چرم و نرم دستکش های بیسبال را بازسازی کرد. این چرم منعطف و با دوام بود.

برند کوچ و مسیر موفقیت این برند با تولید محصولات متنوع

بعد ها او مجموعه ای از چرم گرابتان را منتشر کرد. که منجر به ساخت تعداد کمی کیف بود و فقط 12 محصول از این جنس در بازار موجود بود. بعد ها آن را چرم گرابتان کلاسیک آمریکایی نامیدند و سپس به مجموعه ی کیف های کلاسیک پیوست و به طور متوالی تولید می‌شد.

انقلاب کیف دستی

در سال 1962به برند کوچ طراحی به نام Bonnie Cashin ملحق شد. بانی کاسین دیدِ روش و خلاقی نسبت به کیف های دستی خانم ها داشت و با این کار خود باعث انقلامی در صنعت کیف دستی شد.

انقلاب در صنعت تولید کیف دستی برند کوچ

کاسین کری با الهام ازکیف های خرید یک کیف جدید و بی سابقه را طراحی کرد. ویژگی هایی مانند دسته چرمی محکم و جیب های بیرونی به کیف های خرید اضاقه کرد. او در سال 1971 کیف دافل را منتشر کرد که با چرم گرابتان ساخت که دوام زیادی داشت و خیلی زود به محصولی محبوب تبدیل شد. در آن زمان که مانند امروز مد های رسمی وجود نداشت، با استفاده از کیف ها مخصوص این برند بسیار خاص دیده می شدند و توجه می‌کردند.

بزرگ ترین نقطه عطف برند کوچ

رئیس برند کوچ در ساختن چیز های کلاسیک و ظاهری قوی مهارت داشت اما این امر عادی است که گاهی بر اساس تفاقاتی یک برند سقوط کند. درست است که در آن زمان سبک کلاسیک مد اصلی بود ولی به تدریج با مد های معمولی و پوشیدن لباس های شلوغ و خشن به یک جریان اصلی تبدیل شد.

طراحی با کلاس و مدل های کلاسیکی که برند کوچ میفروخت با نیاز های مردم مطابقت نداشت. برای شکستن و ازبین بردن این موضوع کوچ یک طراح برجسته را دعوت کرد. رید کراکوف طرح های کلاسیک قبلی خود را باز سازی کرد و یک مجموعه نئو خشن با مواد نایلون منتشر کرد. با این مجموعه سبک تولیدات از کلاسیک به سبکی پراکنده و خشن رسید.

گسترش خط تولید

از اواخر 1980 کوچ مجموعه ای از توسعه و نو آوری را آغاز کرد که باعث قوی و تازه شدن برند شد. در سال 1988 این شرکت مجموعه ای از ساعت های مردانه و زنانه را روانه بازار کرد، این شرکت به توکیو گسترش یافت و فروش خوبی داشته تنها چند سال بعد در سال 1992 این شرکت با محصولات چرم کلاسیک و کت ها ی بارانی وارد تجارت لباس های بیرونی شد. در سال 1933 شرکت فردی را به نام  Reed Krakoff به عنوان طراح لباس ورزشی استخدام کرد. کراکوف چشم انداز منحصر به فری به مجموعه آورد او تصویر کوچ را به برندی محکم و قدرتمند تغییر داد و کیف های قهوه ای و شرابی، مشکی و سورمه ای تولید کرد و همچنین به تولید اکسسوری مانند ساعت کیف پول جواهرات پرداخت و با هر رنگ و فصل در تولید محصولات ترکیب می‌کرد.

در سال 2001 با شروع قرن جدید اتفاقات خوبی برای بند کوچ رخ داد. لوگوی این برند به صورت حرف اول نام  آن به صورت مونوگرام طراحی شد و در انواع طرح و رنگ در محصولات به کار برده می شد.

در سال 2006 به مناسبت 65 سالگرد برند کوچ در اقدامی جسورانه رنگ های جدید و روشنی را مانند صورتی، سبز و نارنجی به مجموعه خود اضافه کرد.

 

1 2

مطالعه بهترین مدل کیف های 2022!

چشم انداز امروز

امروزه این برند 900 فروشگاه در سرسر دنیا دارند که مستقیما  توسط خودشان اداره می شوند. از سال 20017 با بوتیک و محصولات خود کیف دستی های لوکس آنها بسیار طرفدار داشت.

علاوه بر آن فروشگاه آنلاین دارند که به 20 از 20کشور در سراسر جهان توضیع می کنند و این به این معنی است که 5 قاره میتواند به کیف های دستی برند کوچ دسترسی داشته باشند.

محبوب ترین مدل کیف دستی برند کوچ

این کیف ها هنوز محبوب و شناخته شده هستند و شامل طرح های قدیمی همان دورانی که طراحی شدند هستند.

کیف دافل

این کیف در سال 1971 تولید شده و می توان گفت نمادین ترین طراحی کوچ در تمام دوران است و در همان سال در آمریکا ظاهر شد این کیف ظاهری ساده اما زیبایی دارد و در رنگ های مختلفی تولید می شود.

کیف زین

ایده این کیف در سال 1972 اعلام شد و در سال 1980 تولید شد و به کیف رسمی مهماندار هواپیما یونایتد تبدیل شد. کیف زین کوچ به دلیل داشتن محفظه های متعدد و زیاد بسیار تحسین و مورد لاستقبال شد. و بسیار از برند ها از این کیف الهام گرفتند و در سال 2016 پر فروش ترین کیف بود.

کیف ها دستی کوچ از جنس چرم

کیف دینکی

طراح و ایده این کف از بانی کشین بود. او قفل این کیف را در سال1964 طراحی کرد. کیف دینکی از برند کوچ بسیار محبوب است و دارای بند فلزی و اندازه ی کوچکی می باشد.

تولید کیف های دینکی برند کوچ که جنیفر لوپز از آن ها استفاده میکند
کیف های جذاب Slim Satchel برند کوچ

کیف Slim Satchel

این کیف در سال 1974 طراحی شد با دستگیره های منحصر به فرد آن شناخته می شد. این کیف از نمونه کیف هایی بود که به گونه ای طراحی شده بود که هر دو جنس بتوانند از آن استفاده کنند. این کیف ظاهری ساده با لبه هایی منحنی و ظخامت کم و باریکی است.

کیف های متفاوت برند کوچ

آیا کوچ برند موفقی است؟

شاید تا به حال فردی را دیده باشید که کیف یا لوازم جانبی برند کوچ را در دست داشته باشد. برند کوچ دارای تاریخ و اتفاقات جالبی است که تا حدودی با خواندن این مقاله متوجه شدید. کوچ به نوآوری در هر فصل ادامه می دهد و رنگ ها و سبک های جدیدی را خلق می کند و هر زمستان خرید کیف های برند کوچ برای خانمها آرزو است

تبلیغ و استفاده از کیف دستی برند کوچ توسط سلنا گومز

کوچ از دهه 90 مسیر طولانی را پشت سر گذاشته است و با تلاش ها خود به نتیجه های مطلوبی نیز رسیده است. برند کوچ به دلیل داشتن کیفیت و مهارت درتولید آنها را به یک نام آشنا تبدیل کرده است. این برند دارای محصولات بسیار با کیفیت است و قیمت اجناس خود را مناسب تر از برند هایی مانند گوچی و هرمس و شنل و لوئیس است. ولی با این حال از لحاظ رتبه بندی یک ردیف پایین تر قرار دارد که این نشانه ایراد نیست می توان گفت برخی کیف های آن حتی کیفیت بهتری نسبت به سایر برند ها دارد. به نظر می رسد که کیف های با قیمت مشابه و بهتر که در بازار هستند که می‌توانید مشاهده کنید. برند ژینو تولید کننده کیف های چرم و اکسسوری های چوبی زنانه است و محصولات مرغوبی مانند کیف دوشی و کیف آرایشی و کیف پد یا کیف دستی و… دارد که با ورود به سایت ژینو پرو تمامی محصولات را می‌توان مشاهده کرد و با چند کلیک ساده دور از شلوغی شهر و آلودگی و بیماری خرید کنید. 

ارسال دیدگاه