ست رنگ سال 1401؛ رنگ سال جدید را چطور ست کنیم؟

ست رنگ سال ۱۴۰۱ چیست؟

رنگی که به عنوان ست رنگ سال 1401 انتخاب شد به عنوان رنگی جدید در کاتالوگ پنتون است. شاید برای شما سوال باشد که شرکت پنتون چیست؟ شرکت پنتون به عنوان یک کمپانی با مسئولیت محدود شناخته می‌شود که دفتر مرکزی آن واقع در (کارلشتات نیو‌جرسی) می‌باشد. اغلب افرادی که در زمینه‌های طراحی گرافیک، صنعت مد، دکوراسیون و… فعالیت می‌کنند، شناخت بیشتری درباره این شرکت دارند و از سال 2000 شروع به انتخاب رنگ سال کردند که با استقبال زیادی روبرو شد.  

به گفته مسئولان شرکت پنتون با ایجاد رنگی جدید برای اولین بار در تاریخ نشان دهنده نو آوری و یک تحول جهانی برای آنها بود و اکثر مردم از این رنگ به عنوان یک راه ارتباطی مهم یا برای تاثیر گذاری بیشتر بر تعامل و احساسات استفاده می کنند.

رنگ موی سال ۱۴۰۱ چه رنگی است؟

عموم مردم فکر می کنند هرساله رنگی که به عنوان رنگ سال انتخاب می شود بر اساس سلیقه و انتخاب عموم مردم بوده است ولی باید بدانید که در تایین رنگ هر سال، گروهی بزرگ و متخصص طی جلسات متعددی به یک نظر مشترک می رسند که در نهایت به عنوان رنگ سال شناخته می شود.

ست رنگ سال ۱۴۰۱که رنگ بسیار زیبایی است از ترکیب رنگ های آبی و بنفش و قرمز تشکیل شده که دارای سایه های مات است و نشان دهنده یک فرصت و ایده نو است. گستردگی این رنگ هیجان شادی و پویایی را به نمایش می گذارد همچنین این رنگ نشان دهنده اعتماد به نفس، آسودگی، کنجکاوی جسورانه و زنده کردن روح خلاق هر فرد است.

ست لباس های سال ۱۴۰۱ چیست؟ در سال ۱۴۰۱ چگونه لباس ها را ست کنیم؟

از ست رنگ 1401 بسیار استقبال می شود

رنگ بنفش رنگی است که به کمد لباستان جان می بخشد و لباس های مورد علاقه شما خواهند بود. ما نه تنها به رنگ ها فکر می کنیم بلکه به پارچه ها، جزئیات، نوع بافت، استحکام و سایر ویژگی ها که، بر مد و پو شاک تاثیر می گذارد بسیار دقت می کنیم.

این رنگی که در گوشه و کنار و در کت واک ها و شبکه های اجتماعی و حتی خانه می‌بینید و درباره آن حرف می‌زنید بسیار بر شما تاثیر می‌گذارند و به عنوان مد باقی می ماند

ست کردن لباس با با ست رنگ سال 1401

رنگ های جفت می‌تواند باعث جذاب تر شدن لباس شما بشود یا آن را خراب کند و چهره ی جالبی را به وجود نیاورد ولی این موضوع نباید باعث شود که سر تا پا لباس های مشکی بپوشید و جسارت ترکیب رنگ هارا نداشته باشید. در این مقاله ژینو، شما را با انواع پوشش ها و هماهنگی رنگ های سال 1401 آشنا می کند تا شما استایلی جذاب و هیجانی در سال جدید داشته باشید. برای در آغوش گرفتن رنگ ها آماده اید؟ در اینجا ترکیب رنگ لباس هایی که امسال باید امتحان کنید آورده ایم.

6 ترکیب ست رنگ سال 1401

بنفش و نارنجی

ترکیب رنگ سال ۱۴۰۱. چگونه رنگ بنفش را ست کنیم؟
ست رنگ سال ۱۴۰۱ با رنگ نارنجی چگونه است؟

در تابستان هیچ چیز به اندازه تابش خورشید و جریان زندگی به چشم نمی آید و ترکیب رنگ بنفش با نارنجی دقیقا همین را باز گو می کند. یک رنگ تازه و با نشاط که روی چهری اکثر افراد می نشیند اگر رنگ پوستتان گرم است میتوانید به جای رنگ نارنجی از رنگ های خاکی و خردلی نیز استفاده کنید ولی اگر خوش رنگ هستید میتوانید از طیف رنگ های نارنجی استفاده کنید.

یاسی و کرمی

ست کردن رنگ سال ۱۴۰۱ با رنگ یاسی
ست های رنگی بنفش و یاسی رنگ سال ۱۴۰۱

هیچ چیز بیشتر از رنگ های پاستیلی و خنثی ظریف به نظر نمیرسند ولی زمانی زیبا به نظر می رسند که درس طراحی و پوشیده بشوند. این ترکیب یاد آور گل یاس ونسیمی گرم می است.

یک ژاکت کشمیری یاسی با یک بافت تضاد امتحان کنید تا ظاهر روزانه شما نشان دهنده اتمام زمستان باشد. از ترکیب رنگ پاستیلی نترسید و استایل خود را خاص کنید. اگر احساس میکنید با پوشیدن رنگ کرم حس خوبی ندارید میتوانید از رنگ قهوه ای استفاده کنید.

بنفش و آبی

رنگ های سال و ست های رنگی سال ۱۴۰۱ چیست؟
ست رنگ بنفش با صورتی و ست رنگی سال ۱۴۰۱

استفاده از رنگ بنفش و آبی بهترین ترکیب رنگ برای استفاده در بهار و تابستان است چون همزمان حس خنکی و گرمی را نشان می دهد می توانید از جین های آبی یخی با مانتو یا بلوز بنفش استفاده کنید یا بلعکس، هر روشی برای ترکیب کردن این دو رنگ امتحان کنید جذاب است. حتما کفش درستی انتخاب کنید. استفاده از کفش های تابستانی برهنه گزینه مناسبی است و تمام ترکیب لباس شما را با یکدیگر آمیخته میکند.

بنفش و خاکستری

چگونه رنگ سال ۱۴۰۱ را ست کنیم؟
انواع ست رنگی با رنگ بنفش

ترکیب رنگ طیف بنفش با خاکستری ظاهری عالی را ایجاد می کند که در تمام طول سال میتوانید با اکسسوری های خاص بپوشید. هیچ محدودیتی در ترکیب رنگ با این لباس ها وجود ندارد. یک شلوار خاکستری با یک مانتوی بنفش میتواند مکمل خوبی باشد.

بنفش و سفید

رنگ بندی سال جدید ۱۴۰۱
رنگ سال جدید چیست؟ ست های رنگی سال ۱۴۰۱ چگونه است؟

در حالی که رنگ سفید با اکثر رنگ های ست می شود ولی هیچ چیز فوق العاده تر از ست رنگ سال ۱۴۰۱ یعنی بنفش نمی باشد. پوشیدن همچین ترکیب رنگی باعث می شود پوست شما گرم تر به نظر برسد و حس زنانگی را بیدار کند. پوشیدن اکسسوری ها نقره ای باعث زیبا تر و مجلسی شدن طاهر شما می شود.

بنفش و رنگ سبز

رنگ های سال ۱۴۰۱ و ست کردن رنگ بنفش

بنفش را با سبز پاستیلی ترکیب کنید و رنگ درخشانی را بدست آورید و همچین ترکیب رنگی را با ظرافت و وسواس بپوشید. لازم نیست حتما رنگ های بنفش را با سفید بپوشید جسارت به خرج بدهید و با رنگ ها بازی کنید پوشیدن این ترکیب زیبا با اکسسوری طلایی و نقره ای جذابیت شما را چندین برابر می کند. اجازه دهید تخیلتان به ترکیب ست رنگ سال ۱۴۰۱ گسترش دهد.

پوشیدن صندل یا کتونی با این طیف رنگی شما را بدون در نضر گرفتن موقعیت خاصی، عالی نشان می دهد

چه رنگ هایی را باید با هم ست کنیم؟

چه رنگ لباس هایی با هم ست می شوند؟

هر دو رنگ مکمل و متضاد به خوبی با یکدیگر هماهنگ می شوند. استفاده از رنگ های زرد و سبز حال و هوای بهاری را به شما می دهد همچنین آبی کمرنگ و صورتی طیف رنگ ملایم و بیانگر بهار است.

اگر به دنبال ترکیب رنگ کلاسیم هستید به دنبال رنگ های قرمز و آبی بروید و اگر خواستید پارا فرا تر بگذارید میتوانید از رنگ های نارنجی مرجانی، قهوه ای و مشکی استفاده کنید. ترکیب های عالی ایجاد میشود که با سایه های روشن و تیره ای که به وجود می آید آن را خاص می کند. در نهایت، برای یک ترکیب زیبا، بنفش و سفید، یا خاکستری و صورتی کم رنگ را انتخاب کنید اگر سخت پسند هستید.

در این مقاله سعی کردیم به صورت کامل و جامع به موارد جذاب و پرطرفداری بپردازیم که برخی از آن‌ها موارد زیر می‌باشند.

1-توضیح کلی درباره چگونگی رنگ سال

2-نشان دادن ست رنگ سال ۱۴۰۱

3-توضیح ترکیب رنگ بنفش با سایر رنگ ها به همراه عکس.

4- چه رنگ لباس هایی با هم ست می شوند؟

 امیدواریم از مطالعه این مطلب لذت برده باشید.

 

 

منبع:

thetrendspotter

دیدگاه کاربران
3 دیدگاه
ارسال دیدگاه