همه چیز درمورد انواع جا قلمی رومیزی+ خرید

ست های جاقلمی رومیزی ژینو

همه چیز درمورد انواع جا قلمی رومیزی+ خرید| هر چقدر که زمان می گذرد نیاز انسان ها به مواد و وسایل، بیشتر می شود و امروزه با داشتن وسایل زیاد و فضای کمی که در اختیار داریم باید ابزار و وسایل خود را سازماندهی کنیم و نظم بدهیم تا به کار ها سرعت ببخشیم و این نظم در مکان هایی که رفت و آمد بسیار است مانند ادارات و سازمان ها و… لازم و ضروری است. به همین دلیل برای تمامی وسایل مانند لوازم التحریر و مداد و خودکار و کلا نوشت افزار ها باید یک وسیله ای مانند جا قلمی انتخاب کرد تا از آشفتگی میز و محیط درس و کار جلو گیری کند.

ما در این مقاله برای شما انواع جاقلمی رومیزی را توضیح دادیم تا بتوانید مناسب با سلیقه و شرایط خودتان خرید کنید یا حتی با وسایل بازیافتی و دور ریز یک جا قلمی زیبا بسازید. در ادامه با ما همراه باشد

 شرکت ژینو برای ساخت جا قلمی ها از متریال های مرغوب و با کیفیتی استفاده می کند تا شما یک خرید عالی از برند ژینو داشته باشید و باعث ایجاد راحتی و نظم در کار ها ی شما بشود و با خیال آسوده در هر مکانی کار کنید.

ست های جاقلمی رومیزی ژینو
انواع جا قلمی رومیزی به همراه خرید

جا قلمی رومیزی چیست؟

نگهدارنده مداد یا جا قلمی رومیزی وسیله ای است که همان طور که از اسمش مشخص است قلم و مداد و خودکار را نگه میدارد. به غیر از جاقلمی، یک کیسه یا نایلون می تواند ابزار شما را نگه دارد ولی این شما هستید که باید انتخاب کنید، یک وسیله ساده یا یک وسیله شیک یا فانتزی می خواهید. جا قلمی معمولا از یک ظرف استوانه ای شکل تشکیل شده است که نوشت افزار ها را به صورت عمودی در آن قرار می دهند. این محصول را می توانید از فروشگاه اینترنتی ژینو خریداری کنید یا با وسایل ساده و بازیافتی درست کنید تا با استفاده کردن از وسایلتان هنگام کار کردن راحت باشید.

جامدای های استند ژینو
جاقلمی های رومیزی ژینو

کاربرد جا قلمی رومیزی بسیار متفاوت و زیاد است شما از این محصول علاوه بر نگهداری نوشت افزاری مانند مداد منگنه قیچی و چسب و.. می توانید به عنوان نگهدارنده ابزار آرایشی مانند انواع براش ها و مداد ها استفاده کنید. همچنین می توان در آشپز خانه از این محصول برای سازماندهی از وسایلی مانند چاقو و قاشق چنگال استفاده کرد و ایده های دیگری که باعث شده کارایی بسیار زیادی داشته باشند.

جا قلمی ژینو

جا قلمی رومیزی یا جامدادی رومیزی یک ابزار بسیار کاربردی ولی در عین حال ساده است که باعث نظم و سازماندهی ابزار و وسایل شما می شود. تنوع محصولات ژینو بسیار زیاد است به خصوص تنوع طرح و رنگ های آن که خیلی زیبا و دقیق انتخاب شدند و شامل طرح های فانتزی و مینیمال می باشد که با مراجعه به سایت ژینو می توانید انواع آن را مشاهده کنید.

تمام جا قلمی های ژینو از جنس چوب ام دی اف سه میل مرغوب تولید می شوند که در برابر ضربه و خش و آب و بسیار مقاوم و با دوام است. همه طرح های جاقلمی ها، چاپی هستند و به همین دلیل دارای طرح و رنگ های زیادی می باشد. طرح ها از نوع چاپ وینیل می باشد که بسیار در برابر ضربه و رطوبت مقاوم است با این حال دوباره یک لایه دیگر به نام لمینت براق رویه طرح های چاپی کشیده می شوند تا دوام و ماندگاری جاقلمی را چندین برابر کند.

استفاده از لمینت براق باعث شده طرح های محصول دارای رنگ و جلای بیشتری باشد همچنین هنگام کثیف شدن به راحتی تمیز شود و نتوان به سادگی خط و خش روی آن ایجاد کرد.

ست جا قلمی آروچی کروچی

طرح های متنوع جاقلمی رومیزی: طرح های این محصول بسیار متنوع و جذاب هستند تا شما عزیزان بتوانید متناسب با سلیقه و نیاز خود خرید کنید. طرح های فانتزی و مینیمال ژینو شامل طرح های لاین آرت خطی، کهکشانی، دختر پرنسسی، یونیکورن، طرح خرگوش و میکی موس، طرح کاکتوس و میوه ها و… است. آنقدر تنوع محصول زیاد است که به راحتی می توانید با رنگ و دیزاین اتاق یا محیط اطرافتان همخوانی داشته باشد و یک حس رضایتی را در خود القا کنید.

جاقلمی های باکیفت در طرح های مختلف
جا قلمی و جامدادی های رومیزی با کیفیت

همچنین اگر شما هر طرحی از محصولی را انتخاب کنید می توانید همان طرح را در محصولات مختلف دیگر ژینو مانند جامدادی و دفترچه و کیف و دسته کلید ودیگر محصولات مختلف دیگر داشته باشید و یک ست بسیار زیبا به خودتان و عزیزانتا هدیه بدهید و حس شادی و ارزش را القا کنید.

ست های جذاب و زیبای جاقلمی و اکسسوری
ست جاقلمی و جامدادی استند به همراه اکسسوری
جاقلمی برای نظم دادن به قلم ها و وسایل روی میز

یک محصول چند کاربردی: جا قلمی رومیزی یک وسیله ایده آل برای نظم دهی و سازماندهی میز شما است که می توانید توسط آن لوازم نوشت افزاری مانند خودکار ومداد و خطکش، بوک مارک و قلموهای طراحی استفاده کنید همچنین این ابزار بسیار مناسب برای نگهداری وسایل آرایشی، مراقبتی پوستی و مو و حمام استفاده کرد حتی مقاومت محصول آنقدر زیاد است که می توانید در نگهداری ابزار آشپز خانه و خوراکی های خشک نیز استفاده کنید.

انواع جاقلمی در طرح های مختلف و جذاب با جنس مرغوب

شکل ظاهری جاقلمی: ظاهر جا قلمی رومیزی به شکل یک استوانه ی مکعب مستطیل است که دارای یک کفی مربعی می باشد. ابعاد این محصول 9-11 است و اندازه کفی آن 9در9 می باشد. درون جا قلمی های چوبی ژینو یک جدا کننده ی چوبی است که فضای داخل آن به 4 قسمت تقسیم می کند تا بتوانید ابزار و وسایل خود را به صورت مجزا بچینید و هنگام کار با وسایل دچار سردرگمی و بی نظمی نشوید.

ابعاد جاقلمی های ژینو و شکل ظاهری
ظاهر درونی انواع جاقلمی های باکیفیت ژینو

این جا قلمی نه بزرگ است نه کوچک: همان طور که در قبل ابعاد جا قلمی رومیزی را توضیح دادیم می فهمیم که اندازه ای خوب و استانداردی دارد. اندازه آن به گونه ای است که نه آنقدر بزرگ است که فضای زیادی را روی میز اشغال کند و دست و پا گیر باشد و نه آنقدر کوچک است که نتواند به شما خدمات خوب و کافی  را ارائه دهد. شما با هر شغل و در هر مکانی که هستید می توانید از این محصول استفاده کنید مثلا برای ابزار طراحی که قلم های بلندی دارد مناسب است و برای افرادی که از خودکار و مداد های کوچک استفاده می کنند به دلیل داشتن جدا کننده بسیار مناسب است. همچنین کفی این محصول از جنسی است که روی سطح میز اصطحکاک کافی را ایجاد می کند که مانع از لیز خوردن بشود نه به سختی حرکت کند و یک حد مطلوبی را برای راحتی شما ایجاد کرده.

طرح های مختلف انواع جا قلمی با کیفیت ژینو
طرح ها و نقش های مختلف جاقلمی های ژینو

دیگر از میز های آشفته خبری نیست: مادران و معلمان و کودکان، همگی نظم دهی به میز و محیط را دوست دارند چون نظم دهی به کار ها حس نشاط و آرامش را ارتقا می دهد و باعث افزایش ایده ها و انگیزه می شود. به شما پیشنهاد میکنم قبل از انجام دادن کارها محیط را نظم بدهید چون به شدت باعث آرامش ذهن و ایده های نو میشد.

ست های کیف و انواع جا قلمی و جامدادی استند

روش ساخت: نحوه ساخت این جا قلمی رومیزی چوبی با دستگاه های لیزر و برش پیشرفته صورت می گیرند. و قسمت های کمی از از مراحل ساخت دست نیروی انسانی دخالت می کند. از مراحل اولیه طرای و برش و چاپ طرح ها همگی با دستگاه ها انجام می شوند.

انواع جا قلمی رومیزی و طرح های مختلف جا قلمی ژینو

استفاده از جا قلمی رومیزی نیاز هر میزی است. یک ابزار ساده و کوچک، که از شلوغی میز شما می کاهد. اگرمواد و لوازم کاردستی مانند چسب و گیره ها مداد را با این ابزار در یک مکان و در یک جا قرار دهید دسته بندی و طرح های این ابزار بسیار زیاد است. بعضی از جا قلمی ها فلزی، سنگی، پلاستیکی و چوبی است و برخی از جنس سرامیکی هستند و سنکین وزن تراند که یک سبک تزئینی است. برخی از شرکت ها کیفیت را اولویت قرار می دهند و برخی دیگر به ظاهر خیلی اهمیت می دهند حتی می توانید شما با یک قوطی کنسرو، یک جا قلمی درست کنید با ما همراه باشید تا انوع جا قلمی ها را به شما نشان دهیم.

جا قلمی فلزی سبدی: این نوع جا قلمی ها از فلز ضد زنگ است که بسیار دوام بالایی دارند و بسیار سبک وزن هستند و یه همین دلیل اصلا دست و پا گیر نیستند و ارتفاع آنها تقریبا 9 سانت می باشد که ارتفاع کمی دارد و برای قیچی و مداد و چسب و گیره بسیار مناسب است نحوه ساخت این جاقلمی به صورت سبدی است اجسامی که در آن جا می گیرند واضح و مشخص است و میتوانید محصول ر به سرعت پیدا کنید.

انواع جا قلمی های رومیزی توری شکل
جا قلمی های رومیزی توری
جا قلمی های توری شکل

 جا قلمی پلاستیکی: معمولا جا قلمی رومیزی پلاستیکی دارای یک رنگ هستند و طرح ندارند و نرم و منعطف اند. هرچقدر شرکت تولید کننده از مواد با کیفیتی استفاده کند جا قلمی پلاستیکی با رنگ های شفاف تری خواهید دید و بلعکس جا قلمی های پلاستیکی وجود  دارند که کدر تر و شکننده تر هستند این نوع محصول دوام و ماندگاری کمی دارند و ارزان تر هستند. اکثر این نوع جا قلمی ها دارای یک محوضه می باشند ولی برخی از این جا قلمی ها دارای چند محفظه هستند که کار شما را راحت می کند.

جا قلمی های رومیزی پلاستیکی

جا قلمی رومیزی فلزی ضد زنگ: این نوع جا قلمی کامل از فلز ضد زنگ درست شده که کارایی بسیار زیادی دارد. ارتفاع این محصول بلند است و شما میتوانید قلم طراحی و خودکار و نوشت افزار هارا در آن نگهداری کنید. در صورت افتادن اصلا نمی شکند و تغییر شکل نمیدهد. شکل ظاهری آن به صورتی است که به هر رنگ و دکوراسون و فضای ادارای همخوانی دارد و یک ترکیب زیبایی را به شما ارائه می دهد.

جا مدادی رومیزی ضد زنگ و فلزی
جا قلمی های رومیزی ضد زنگ

جا قلمی چرمی: این نوع جا قلمی رومیزی شکل و جنس ظاهری بسیار متفاوتی دارند این محصول هم با چرم مصنوعی و هم با چرم طبیعی ساخته می شوند. رنگ و طرح های مینیمال بیشترین طرفدار را دارند به خصوص اگر یک ست اداری چرم دارید این جا قلمی چرمی می تواند به دکوراسیون شما بسیار کمک کند تا یک ظاهر لوکسی  برای شما ایجاد کند. قیمت این محصول بنا بر نوعی چرمی که دارند بسیار متغییر است.

جاقلمی چرم رو میزی مخصوص نگهداری مداد و قلم های مختلف

جا قلمی رومیزی اوریگامی: این نوع جا قالمی ها از جنس کاغذ اند که کاغذ ها را به صورت یک الگو و چینش خاص خود در کنار هم قرار می گیرند و یک شکل و محصولی را به وجود می آورند که این کاردستی می تواند به شکل یک کالای مفید و سودمند و یا به عنوان یک سرگرمی و وسیله تزئینی و … استفاده کنند که در اینجا یک جا قلمی کاغذی داریم که بسیار محکم هست و با ابزار بسیار ارزان می توانید داشته باشید. چون الگوی اوریگامی با تا زدن کاغذ ها شکل میگیرد بسیار محکم و با دوام هستند.

جاقلمی رومیزی اوریگامی با کاغذ
جاقلمی های اوریگامی به کمک کاغذ
جاقلمی رومیزی به کمک اوریگامی

جا قلمی زینتی: جا قلمی رومیزی زینتی اکثرا از جنس فلز و سرامیک و سنگ هستند و چون هدف اصلی این کالا زینت دادن به محیط اطراف و رساندن یک پیام ادبی است پس فضای خالی و کارایی زیادی ندارند و فقط یک یا دو عدد قلم را نگهداری می کنند. این نوع جا قلمی ها را بیشتر در ادارات و محیط های رسمی یا به عنوان یک هدیه خاص استفاده می کنند و شکل این جا قلمی ها اکثرا یک سرباز یا یک شوالیه است که ادای احترام می کند و نشان دهنده ی یک تمدن ست.

جاقلمی زینتی برای قرار داد رو میز و دکور
جا قلمی رومیزی زینتی
جا قلمی رومیزی و دکوری برای قرار دادن قلم ها و خودکار و خودنویس

جا قلمی تریکو: این جا قلمی  از کاموایی به نام تریکو و یک قلاب هم اندازه با سایز تریکو می توان درست کرد. شما می توانید با بافتن این کاموا یا حتی کاموا های پشمی یک جا قلمی تریکوی بسیار زیبا و با دوام را بسازید. این جا قلمی رومیزی چون پشمی هستند کاملا قابل شستشو و دوام بسیار زیادی دارند همچنین می توانید در خانه با کمی جستو جو در فضای مجازی ایده های جذابی پیدا کنید و با خرید ابزار مورد نیاز این محصول را با اندازه و رنگ دلخواه خود درست کنید.

جا قلمی رومیزی تریکو
جامدادی رومیزی تریکو و پارچه ای

جا قلمی شیشه ای: این جا قلمی ها از بلور وشیشه درست شدند که تنوع و مدل های زیادی دارد، سنگین وزن هستند و نیازبه مراقبت زیادی دارند و کارایی آنها بسیار است. جا قلمی شیشه ای مناسب محیط هایی است که یک سبک کلاسیک و مینیمالی دارند. به دلیل بلوری بودن و بازتاب نور برای میز آرایش شما بسیار مناسب است.

جا قلمی های جذاب و زیبا شیشه ای

جا قلمی رومیزی با قوطی کنسرو: اگر بودجه کمی دارید یا شرایط خرید کالای گران قیمت را ندارید می توانید با قوطی های کنسرو یا ظرف های بازیافتی با سلیقتون یک جا قلمی زیبا بسیازید. زیبایی و کاربردی بودن کاردستی شما کاملا به ذوق و سلیقتون بستگی دار و اگر نتوانستید ایده ی جذابی پیدا کنید با جستجو کردن در سایت های مختلف مانند ژینو می توانید ایده های خوبی را پیدا کنید و در ذهن خود ثبت کنید و سپس اجرا کنید.

جا قلمی های رنگی و جذاب دخترانه
جا قلمی رومیزی رنگارنگ و دخترانه
جا مدادی های رومیزی دخترانه با قوطی کنسرو

جا قلمی چوبی: جا قلمی های چوبی دوام زیادی دارند و مقاومت و ماندگاری آن بستگی به جنس و کیفیت آن دارد برخی از این جا قلمی رومیزی از چوب درخت، توسط ابزار مختلفی تراشش میخورد ویک شکلی به وجود می آید. یعنی قسمتی از یک تنه درخت را توسط دستگاه های مختلف می تراشند و شکل می دهند و تبدیل به یک جا قلمی زیبا و ساده می شوند ولی برخی دیگر از جا قلمی ها ی چوب های مختلفی مانند چوب ام دی اف درست می شوند که طرح های چاپی نیز دارند و به صورت جا قلمی های فانتزی وارد بازار می شوند. تنوع طرح های جا قلمی های چوبی بسیار زیاد است و می توانید مناسب رنگ و دیزاین محیط مورد نظر این جا قلمی ها را انتخاب کنید.

انواع جا قلمی رومیزی
جا قلمی و جامدادی های رومیزی و جذاب با طرح های مختلف
جامدادی رومیزی و جاقلمی استند برای مرتب کردن وسایل
جاقلمی استند رومیزی
جا قلمی رومیزی برای مداد ها و قلم های اضافه و زیاد روی میز

تمام مطالب و ایده هایی را که برای شما باز گو کردیم تا بتوانید خیلی راحت و درست به خرید جا قلمی رومیزی بپردازید. قطا ایده ها و نمونه های جاقلمی بسیار دیگری وجود دارد و ما در اینجا توانستیم بهترین ها و جالب ترین ها را برای شما به تصویر بکشیم. امید وارم از خواندن امطلب و دیدن عکس ها لذت برده باشید و در انتخاب صحیح محصول به شما کرده باشیم.

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه