آموزش 12 استایل موی بچه گانه

آموزش آرایشگری

استایل موی بچگانه

استایل موی بچه گانه امروزه بسیار متنوع شده است و شما می توانید با توجه به سن، سلیقه یا بلندی و کوتاهی موهای خودتان یا کودکانتان را حالت دهید. افراد زیادی هستند که در حیطه بافت مو و آرایشگری بسیار ذوق و سلیقه دارند و هر روز مدل های جدیدی را به لیست مدل مو اضافه می‌کنند.

برخی از آن ها آنقدر ساده و آسان هستند که فقط به یک یا دو دقیقه زمان برای مدل دادن به موها نیاز دارید و این مدل ها بسیار مناسب افرادی است که پر مشغله هستند و زمان کافی برای مدل مو های پیچیده ندارند.

اگر به آراستگی و مدل موی کودکان خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید هر روز ظاهر تازه ای داشته باشند تا آخر با ما همراه باشید، در این مقاله12 مدل مو با جزئیات کامل را به شما توضیح دادیم که می‌توانید از آنها ایده بگیرید و برای فرزندانتان و یا حتی خودتان به کار ببرید.

آموزش بافت موی دخترانه

1-استفاده از تاج گل

زمانی که گل ها به صورت زنجیری به یک دیگر متصل شده و دایره شکل شوند یک تاج گل ساخته می شود. استفاده از تاج گل هر دختر بچه ای را شیرین تر و زیبا تر نشان می‌دهد و بهتر است برای موهای باز استفاده شود. این مدل مو گزینه مناسبی برای زمان هایی است که می‌خواهید در فضای باز عکاسی کنید. همچنین برخی این استایل موی بچه گانه را برای جشن تولد، پیک نیک، عروسی و… مناسب می دانند.

تاج گل دخترانه

2-مدل موی گوجه ای

برای این مدل مو کافیست موهای خود را به صورت دم اسبی در بالای سر خود ببندید سپس موهای خود را در دست بگیرید ومحکم بپیچید و به دور کش مو به صورت دایره ای بچرخانید و با کش مو یا سنجاق سر، آن را محکم کنید.

این مدل مو برای کودکان و حتی دختران جوان بسیار مناسب و شیک است. شما می‌توانید با ذوق و سلیقه خود آن را تزئین کنید. این مدل موی دخترانه مناسب مراسم هایی مانند عروسی، مهمانی و تولد است.همچنین کسانی که قد کوتایی دارند، برای اینکه بلند تر دیده بشوند می‌توانند از این مدل موی گوجه ای استفاده کنند.

استایل موی بچه گانه

3- دم اسبی پیچشی

مدل موی دم اسبی بین خانم ها بسیار پر طرفدار است و به دلیل راحت بودن و آزادی که به کودک و دختران میدهد بسیار مورد استفاده است. ولی اگر دوست دارید این مدل مواز سادگی خارج شود بهتر است از مدل دم اسبی پیچشی استفاده کنید که دارای بافت های ریزی نیزاست.

تزئین مدل مو بستگی به سلیقه و ذوق شما دارد ولی مواظب باشید زیاده روی نکنید که باعث آزار کودک شما شود.

مدل موی بچه گانه

4-گره خوردن دو بافت مو

اجازه ندهید همچین استایل موی بچه گانه ای شما را گول بزند و با مشاهده آن ابتدا فکر کنید که این مدلی پیچیده و سخت است. درواقع باید بدانید این مدل مو فقط از طریق دو بافت موی ساده به وجود آمده که آنها را با دو گیره به بالا به صورت حلال جمع کرده اند. این مدل مو برای بچه ها بسیار راحت است و آنها را اذیت نمی‌کند.

استایل موی بچه گانه
انواع کفش دخترانه شیک و فانتزی

معرفی انواع کفش دخترانه

5- بافت دو طرفه فرانسوی

اگر دختر بچه ای فعال و بازیگوشی دارید مدل بافت مو دو طرفه فرانسوی بهترین گزینه است تا از باز شدن و به هم ریختگی موهایش جلو گیری کند. این مدل مو برای تابستاان و فصل های گرم سال بسیار مناسب است و دیگر، گردن کودک شما عرق نمی‌کند.

این مدل مو بافت سختی ندارد، کافی است مو ها را از دو طرف جدا کنید و هر کدام را دوباره به سه قسمت تقسیم کنید و با هر بافت یکی از مو را در دست بگیرید و به بافت بعدی اضافه کنید و به همین صورت تا انتها ببافید.

استایل موی بچه گانه

6- مدل موی بالرین

مدل موی بالرین فقط مختص به افرادی که رقص باله انجام می دهند نیست و شما نیز می‌توانید در مراسم ها و دورهمی ها ار آن ایده بگیرید. این یک مدل موی تمیز و ساده است که توسط یک کش مو محکم کشیده و جمع شده و در پشت سر بسته شده است. این مدل مو بسیار گزینه شیکی برای کودکان و دختران جوان است که می‌توانند در هر موقعیتی از آن استفاده کنند.

استایل موی بچگانه

7- استفاده از تل یا دستمال سر

استفاده از تل یا دستمال سر یکی دیگر از روش های آسان برای تزئین و نگهداری موهای کودکان شما است. این هدبند ها مانع میشوند تا موهای فرزند شما بر روی پیشانی و چشم هایشان پریشان شود. البته نا گفته نماند دختران و پسران می‌توانند از هدبند های مخصوص به خود استفاده کنند.

انواع مختلفی از تل، هدبند، دستمال سر در بازار وجود دارند که شما می‌توانید از رنگ های شاد و زنده استفاده کنید و حتی با لباس کودک خود ست کنید که ایده بسیار جالبی است.

دستمال سر دخترانه

8- بافت تیغ ماهی

بافت تیغ ماهی یکی از پر طرفدارترین و شیک ترین استایل موی بچه گانه است که دارای بافت یک دست و زیبا و آسانی است. اگر می‌خواهید از موهای فرزندان خود مراقبت کنید حتما از بافت تیغ ماهی استفاده کنید. شاید در ابتدای یادگیری هنگام بافت زمان زیادی از شما بگیررد ولی ارزش آن را دارد که بر آن مسلط شوید.

استایل موی بچه گانه

9- بافت دو طرفه هلندی

برای بافت موی هلندی ابتدا یک دسته مو از جلوی سر جدا کنید سپس آن را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید سپس  لایه وسطی را روی لایه سمت چپ قرار دهید و بعد لایه سمت راستی را زیر لایه وسطی بیاورید. لایه وسطی را در یک دست و دیگر لایه ها را در دست دیگر خود محکم بگیرید و سپس لایه وسطی را با انگشت کوچک تان و لایه های دیگر را نیز با دیگر انگشتان دست تان نگه دارید و یک لایه دیگر از قسمت جلوی موها جدا کنید.

بهتر است قبل از بافت موی هلندی موها مرطوب باشند یا از یک تافت استفاده کنید بخصوص افرادی که موهای لخت و بلندی دارند.

استایل موی بچه گانه

10- بافت موی حبابی

بافت موی حبابی انتخاب بسیار جالبی برای داشتن یک استایل موی بچه گانه شیک و فانتزی است. این بافت مو بسیار راحت است فقط کافی است با کش، مو ها را به تکه های بعدی مو ببندید و با دست موها را از کش کمی به بیرون بکشید تا حالت آزادی داشته باشد.

استایل موی بچه گانه

11- مدل موی صلیبی

زمانی که به بافت موی صلیبی نگاه می‌کنیم  با خود فکر می‌کنیم چقدر بافت یا مدل سختی دارد  در صورتی که اینطور نیست و بسیار آسان است وشما می توانید با چند کش مو یک مدل موی زیبا داشته باشید. بیشتر تیکه هایی از مو از یکدیگر عبور می‌کنند که با گیره یا کش مو بر روی سر ثابت شده اند.

استایل موی بچه گانه

12- مدل موی فانتزی

گاهی افراد به دلیل ذوق و سلیقه ای که دارند دست به ابداع انواع استایل موی بچه گانه می‌زنند و ایده های جدیدی را خلق می‌کنند که بسیار زیبا هستند. اکثرا این ایده ها با کش و موگیرهای رنگی و فانتزی همراه است. این ایده برای تنوع ممکن است جالب باشد ولی برای اینکه مدام از آنها استفاده کنید مناسب نیست وممکن است موهای کوک شما آسیب ببیند.

استایل موی بچه گانه

این مطالب مختص به کسانی است که به بافت مو و آرایش مو علاقه دارند و مدام به دنبال تنوع و خلاقیت هستند همچنین در این مقاله درباره انواع مدل مو و استایل موی بچه گانه و طرز بافت مو، صحبت کردیم و ایده های جالبی را در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید در مراسم ها و کار های روز مره برای فرزندان یا حتی خودتان این ایده هارا به کار ببرید.

منبع

ارسال دیدگاه