انواع پیکسل چیست و جدیدترین مدل‌های مگنت فانتزی

مگنت فانتزی چوبی و جذاب دخترانه

پیکسل مگنتی یا مگنت فانتزی به دلیل خاصیت مغناطیسی که دارند کارایی زیاد و جالبی نیز میتوان داشته باشند. این پیکسل ها از دو بخش تشکیل شده اند بخش اول که شامل طرح های مختلف و از جنس های متفاوتی درست شده اند و بخش دوم از آهنربا تشکیل شده است. مواد تشکیل دهنده این محصول بسیار مختلف است و تنوع جنس و طرح بسیار است و شما می توانید با سلیقه خود خرید کنید.

پیکسل های مگنتی کارایی و کاربرد های بسیار متنوعی دارند که نوع استفاده از آنها بستگی به علاقه، شخصیت و خواسته شما دارد ولی این وسیله کوچک ایده خوبی برای تزئین محیط یا یک یادگاری یا به عنوان یک شیئ زینتی به اطراف متصل کنید. در ادامه ی مطلب کاربرد ها و نوع استفاده و جنس مگنت دخترانه را کامل برای شما توضیح می دهیم.

پیکسل مگنتی فانتزی و دخترانه

انواع پیکسل

پیکسل نیز مانند بسیاری از محصولات و وسایل دیگر انواع و دسته بندی‌های متنوعی دارد که در ادامه به توضیح آن‌ها خواهیم پرداخت:

پیکسل های چوبی

پیکسل های چوبی به صورت دست ساز و همچنین به صورت ماشینی و انبوه ساخته می شوند. نوع چوبی که در ساخت پیکسل ها استفاده می شود متفاوت است و شما مناسب سلیقه خود می توانید پیکسل چوبی خاص خود را انتخاب کنید.

نام انواع چوب های پیکسل: برای ساخت پیکسل چوبی از چوب های مختلفی مانند چوب راش، بلوط، افرا، چوب ام دی اف و ورقه نئوپان ساخته می شود ولی پر استفاده ترین چوب برای ساخت پیکسل همان چوب ام دی ف سه میل می باشد چون علاوه بر ماندگاری و دوام بیشتر زیبایی و کیفیت بالا تری نیز دارند. پیکسل هایی از جنس چوب ام دی اف به صورت انبوه و توسط دستگاه تولید می شوند و این موضوع باعث شده تا پیکسل ها سریع تر و با کیفیت تر به دست صاحبان خود برسند البته پیکسل هایی هستند که به صورت خاص و با طرح های سفارشی مانند چهره یا یک متن خاصی روی چوب های کوچک نئوپان یا تنه های کوچک چوبی حک یا نقاشی می کنند اکثرا این پیکسل هارا برای هدیه استفاده می کنند.

پیکسل‌های چوبی فانتزی و دخترانه
پیکسل چوبی یونیک و منحصر به فرد

کاربرد پیکسل چوبی: مگنت فانتزی چوبی را به دلیل خاصیت مغناطیسی که دارند می توان به سطوح فلزی مانند یخچال میز یا کمد به عنوان یک شیئ زینتی یا هدیه ای ماندگار و… استفاده کنید البته پیکسل های سوزنی نیز هستند که می توان به کیف یا لباس وسایل پارچه ای خود وصل کنید ولی اگر می خواهید ثابت باشند بهتر است از پیکسل های مگنتی استفاده کنید.

مگنت‌ فانتزی با طرح‌های مختلف و خاص

پیکسل های فلزی:

اکثر پیکسل های فلزی از ورقه های آلمینیوم و در چهار شکل مختلف مانند دایره و مربع و مستطیل و بیضی ساخته می شود که دارای طرح و رنگ های زیادی می باشد. پیکسل های دایره ای فلزی بیشتر طرفدار دارند و از محبوبیت بالایی در بین جوانان برخوردار است. پیکسل های فلزی به صورت انبوه در طرح های بسیاری تولید می شود و اکثر افراد  به دنبال طرح و متن های ترند شده هستند. ساختار مگنت فانتزی فلزی به این صورت است که لایه رویی، از طرح و لایه میانی بشقاب پیکسل و سپس مگنت یا آهن ربا قرار گرفته است.

مگنت‌ فانتزی فلزی و جذاب
انواع مگنت فانتزی و خاص و پیکسل‌های دخترانه

کاربرد مگنت فانتزی فلزی: پیکسل مگنتی به دلیل خاصیت مگنتی که دارد به سطوح فلزی متصل می شوند و شما می توانید به عنوان یک وسیله تزئینی یا یک هشدار یا خواندن یک بیت شعر زیبا به اطراف خود مانند یخچال، در ورودی، یا کمد و میز خود متصل کنید. البته پیکسل های فلزی سوزنی بیشتر از پیکسل های مگنتی به فروش می رسد.

پیکسل های نمدی

پیکسل های نمدی همان طور که از اسمش پیدا است از جنس نمد است و شما می توانید مناسب با سبکی که دارید خریداری کنید البته ساخت پیکسل های نمدی آسان است و اگر مایل باشید با جستجو در فضای مجازی آموزش درست کردن آن را میتوانید پیدا کنید و در خانه با هزینه ای کم یک پیکسل نمدی داشته باشید و با توجه به نیاز خود به آن یا سوزن یا مگنت متصل کنید.

پیکسل‌های نمدی و جذاب
پیکسل‌های فانتزی و نمدی

پیکسل های چوبی ژینو

شرکت ژینو تولید کننده کیف چرم و اکسسوری چوبی زنانه است که دارای محصولات بسیار زیبا و متنوع می باشد که برای دیدن انواع محصولات و مدل ها و طرح ها می توانید به سایت ژینو پرو مراجعه کنید.

 یکی از محصولات پرطرفدار ژینو مگنت فانتزی از جنس چوب است این نوع پیکسل  دارای طرح های مختلفی می باشد و به شکل خود طرح برش خورده است و یک شکل زیبا و جالبی را به وجود می آورد.

مگنت فانتزی چوبی خاص با طرح های متنوع

جنس پیکسل های چوبی ژینو: پیکسل های چوبی ژینو از جنس چوب ام دی اف سه میل می باشد که استحکام و مقاومت زیادی دارد. طرح هایی که روی مگنت فانتزی ایجاد می شوند به صورت چاپ وینیل هستند و به همین دلیل ضد آب و ضد خش می باشند و دوباره برای بیشتر شدن دوام و استقامت این محصول از یک لایه محافظ به نام لمینت براق روی تمامی پیکسل های ژِینو مانند پیکسل مگنتی کشیده می شود و به همین دلیل دوام و مانگاری پیکس مگنتی را چند برابر کرده و کاملا ضد آب و ضد خش می شوند پس به طور کلی پیکسل های مگنتی دارای چهار لایه هستند.

جنس مگنت فانتزی چوبی با کیفیت

لایه اول: روکش محافظ – روکش محافظی که برای اکثر محصولات از جمله مگنت فانتزی استفاده میکنند لمینت نام دارد که در دو نوع براق و مات استفاده می شود که خوشبختانه شرکت ژینو از روکش یا لمینت براق برای محصولات خود استفاده می کند چون باعث شده علاوه بر زیبایی و جلای بیشتر طرح ها، مزیت های دیگری دارند مثلا هنگام تمیز کردن، سریع تر و بهتر تمیز می شوند و استحکام خود را حفظ می کند.

جدیدترین طرح های پیکسل و مگنت فانتزی

لایه دوم: طرح و رنگ مورد نظر_ تمامی طرح ها به صورت چاپی می باشند و توسط دستگاهی به نام اکوسالونت چاپ می شوند که کیفیت بالایی دارند و بدون لک و افتادگی رنگ می باشند. نوع طرح مگنت فانتزی شرکت ژینو بسیار متنوع و جذاب هستند تا شما بتوانید مناسب سلیقه خود خرید کنید.

لایه سوم: چوب ام دی اف برش خورده_ چوب ام دی اف به دلیل مقاومت و دوام زیادی که دارد گزینه خوبی برای استفاده در پیکسل ها می باشد پس اگر دوست دارید برای مدت زمان زیادی پیکسل های خود را نگهداری کنید از کیفیت چوب آن اطمینان حاصل کنید.

لایه چهارم: مگنت_ هنگام خرید پیکسل مگنتی حتما به نوع مگنت یا آهنربایی که در آن به کار رفته است دقت کنید چون انواع مختلفی از آهنربا در بازار وجود دارند ولی بهتر است از آهنربای حلقوی استفاده کنید چون قدرت و دوام بیشتری نسبت به سایر آهنربا های دیگر دارند البته از مگنت های صفحه ای نیز میشود استفاده کرد ولی قدرت مگنت های حلقوی را ندارند، خوشبختانه شرکت ژینو در پیکسل های مگنتی خود از آهنربای حلقوی استفاده کرده که دارای قطر 15 میلیمتر است و قدرت و دوام زیادی دارند.

مگنت فانتزی خاص و متنوع دخترانه

کاربرد مگنت فانتزی

از این نوع پیکسل بیشتر در مکان های ثابت استفاده می شود مانند یخچال، میز یا کمد های فلزی، در کل مکان هایی که قابلیت اتصال مگنت را دارند مانند سطوح فلزی. همچنین چون محل اتصال مگنت ها ثابت است نمی توان به عنوان یک ایده تبلیغاتی استفاده کرد برای تبلیغات بهتر است از پیکسل های سوزنی استفاده کرد تا بیشتر دیده بشود. شما می توانید برای تزئین محیط خود یا به عنوان هدیه پک پیکسل های چوبی ژینو را خریداری کنید.  

جذاب ترین پیکسل‌های مگنتی چوبی

اندازه و شکل پیکسل مگنتی

اندازه مگنت فانتزی های ژینو حدودا 3در5 سانتی متر می باشد که اندازه مناسبی برای استفاده دارد نه آنقدر کوچک است که طرح روی آن مشخص نباشد و نه آنقدر بزرگ که فضای زیادی را اشغال کند.

شکل پیکسل ها هم به صورت دایره ای و هم به صورت مربعی موجود هستند ولی اکثر پیکسل های مگنتی ژینو مانند خود طرح برش خورده اند و شکل جذاب و زیبایی را به وجود آورده اند.

جذاب ترین پیکسل‌های مگنتی چوبی

شما می توانید با مراجعه به سایت ژینو پرو تمامی محصولات چوبی و چرمی ژینو را مانند جا قلمی بوک مارک، کیف آرایشی، کیف هندزفری، کیف پد، دفترچه چوبی و انواع پیکسل را مشاهده کنید و مگنت فانتزی ژینو به صورت پک 20 عددی به فروش می رسند.

برخی از طرح های شرکت ژینو مانند طرح خرگوش یا موفرفری را میتوانید به صورت ست کیف چرمی یا ست لوازم التحریر خریداری کنید و لذت ببرید.

ارسال دیدگاه