انتخاب جذابترین کادو رسمی اداری برای نزدیکان

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

در این مقاله سعی بر این است که شما کادو رسمی اداری و هکادو مناسب هر شغل  را بشناسید چرا که هدیه دادن و خرید هدیه برای همکاران خود نشانه شخصیت شماست و محبت بین همکاران، مدیر مجموعه را افزایش داده است.

هدیه چیزی است که با احساس رضایت درونی و بدون در نظر گرفتن هیچ چشم داشتی به شخص دیگر داده می‌شود، اگر چه در ازای آن توقع متقابل وجود دارد اما هدیه چیزی است که را یگان به دیگران می‌بخشند. هدیه دادن از زمان قدیم بین انسان ها رواج داشته است و مورد توجه آنها بوده، انسان ها علاقه زیادی به دریافت هدیه دارند و از همان زمان های قدیم انسان ها درجشن ها و مراسم های گوناگون به یک دیگر هدیه می‌دادند.

بنا بر گفته روان شناسان هدیه دادن و هدیه گرفتن برای افراد بسیار امری مهم است و باعث خوشحالی و سلامت روح می شود و این کار موجب صمیمت بین افراد شده است در حقیقت هدیه دادن و هدیه گرفتن از شخصی باعث ترشح هورمونی به نام سروتونین است که کار این هورمون در مغز تنظیم کننده حالت های روحی است.

در این روز ها هدیه دادن فقط مختص به افراد صمیمی نیست و  امروزه جای خود را در بین مشاغل باز کرده است. هدیه دادن به کارکنان یک مجموعه توسط مدیر آن مجمموعه باعث شده است کارکنان انگیزه بالایی برای ادامه کار داشته باشند و از زحمات آن ها قدر دانی شود، استفاده مدیران از دادن کادو رسمی اداری به این منظور می‌باشد.

آداب هدیه دادن  چیست؟

با کادو رسمی اداری  آشنا شدیم، هدیه دادن امری بسیار زیبا است که  انسان انجام می‌دهد و باعث خوشحالی یک دیگر می‌شود، پس این امر آداب مربوط به خودش را دارد که باید آن را بدانند، در ادامه به اشنا شدن با این آداب می‌پردازیم.

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

 

 1. توجه به هدیه گیرنده: قبل از گرفتن هدیه باید به شخصیت، علاقه مندی و سلیقه همکار و کارمند خود توجه کنیم به این معنی نباشد که به سلیقه و علاقه مندی خودمان باشد و از آن لذت ببریم، در این صورت فرد از دریافت هدیه خوشحال نخواهد شد و ما که هدفمان رضایت ان است به این هدف نخواهیم رسید
 2. در تایم و مکان اداری هدیه داده شود: همانطور که از اداب مشخص است در زمان و مکان کادو شناخته شده است و افراد فقط این حدس را می‌زنند که این کادو را برای تشکر و قدر دانی از ان ها تهیه کرده اید.
 3. از دادن کادو رسمی اداری گران قیمت خودداری کنید: هدیه های گران قیمت جبرانش سخت است و ذهن را به خود مشغول می‌کند.طرف مقابل شما حس می‌کند باید به طریقی این لطف شما را جبران کند برای همین با خرید کادو گران قیمت همیشه بر سر این موضوع دو دل است.
 4. از هدیه تبلیغاتی استفاده کنید: کادو های تبلیغاتی کاملا جنبه کاری دارند و این کادو به عنوان نماینده ی شرکت شما خواهد بود که نزد افراد حمل و نگهداری می‌شود.

اهمیت دادن هدیه دادن

اهمیت دادن هدیه به اندازه ای است که شما می‌توانید ارزان ترین هدیه ها را به بهترین شکل و با سلیقه به مختابتان بدهید و اثر بسیار فوق العاده ای روی ذهن او بگذارید.

هنگام انتخاب کادو رسمی  به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

جنبه تبلیغاتی داشته باشد.کادو

کالایی با کیفیت و جنس خوب خریداری کنید.

به زیبایی و کاربردی بودن آن توجه کنید.

هنگام دادن کادو رسمی به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟

 1. از کلمات مناسب هنگام دادن هدیه استفاده کنید.
 2. از کادو خود تعریف و تمجید نکنید.
 3. هدیه را با احترام بدهید.
 4. موقع دادن هدیه لبخند بزنید

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

انواع کادو رسمی

به طور کلی کادو رسمی اداری  به دو دسته تقسیم می‌شوند:

. دسته اول کادو های داخل شرکت هستند که برای مناسبت های مختلف، ترفیع رتبه و موفقیت های کاری و … است. این نوع کادو ها پیامد های مثبت زیادی را در پی دارد.

. دسته دوم کادو های بین شرکت ها و سازمان ها است، در این نوع نسبت به نوع قبل که در بین افراد آن شرکت صورت می‌گرفت نیست بلکه در بین شرکت های مختلف است. می‌توان گفت تا حدودی حساسیت خرید این نوع کادو بیشتر است چرا که نشانه اعتبار یک شرکت است برای مثال از شرکت دوست و شریک حتی رغیب مهمان ویژه ای به شرکت شما ‌می‌آید یک کادو اداری می‌توان به رسم یاد بود به این مهمان ویژه داد شود، عموما می‌توان برای این نوع کادو هزینه بیشتر را صرف کرد.

 

کادو رسمی اداری مناسب هر شغل

 مدیران

کادو رسمی اداری رسمی مناسب برای مدیران که دغدغه بیشتر کارمند ها بوده است و انتخاب کادو برای کسی که از اخلاق آن آشنایی کافی را ندارید دشوار است در این  قسمت بهتر است که به سراغ کادو های معمولی اما خاص بروید که  هر فرد بالغی از آن خوشش می‌آید، در ادامه به معرفی برخی از این کادو ها می‌پردازیم:

ساعت

یکی از بهترین و با ارزش ترین کادو ها برای هر  فرد و مدیران ساعت است. ساعت انوع مختلفی دارد که هم می‌تواند رومیزی باشد و هم مچی باشد که امروزه ساعت مچی طرف دار بیشتر نسبت به ساعت رو میزی دارد. برای خرید ساعت در مرحله اول به بودجه و توانایی خود نگاه کنید و سپس از برند هایی معتبر در بازار استفاده کنید و ساعت مورد نظر خود را تهیه کنید.

 

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

 

اکسسوری

این دسته از کادو رسمی اداری شامل موارد زیادی می شود از جمله پک چرم روی میز، عطر، دفتر و …که تمام این ها برای مدیران از لزومات است. تصویر مدیران و افراد سیاستمدار را در ذهن خود بیارورید که همه‌ی آنها یک عینک آفتابی به چشم و دارند و وقتی با آنها از نزدیک صحبت داشته باشید متوجه عطر خوشبویشان می‌شوید و ست چرم هم نیز برای میز هر مدیری از لزومات است تا میزی مرتب داشته باشند.

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

 

کیف پول

کیف پول یک کالایی است که در رابطه با جیب مدیر هست و در هر شرایط همراه او است  پس چه بخواهد چه نخواهد یاد شما می‌افتد بهتر است برای خرید کیف پول از برند های معتبر موجود در بازار استفاده کنید تا برای او ماندگار باشد، یک چرم نیز می‌تواند یک کادو رسمی مناسب مدیران باشد.

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

 

 کادو رسمی مناسب همکار آقا

خرید کادو رسمی اداری مناسب برای همکارآقا بسته به مناسبتی که است دارد و هدیه مخصوص هر مناسبت متفاوت است،  اگر آقا هستید و می‌خواهید برای همکار آقای خود کادو تهیه کنید باید علایق او را در نظر داشته باشید و طبق نیاز های روزمره خودتان کادو مناسبی را خریداری کنید برای مثال کادو های که می‌توانید خریداری کنید شامل اکسسوری مانند کمربند، ست چرم، عینک آفتابی، خود نویس و … ، لوازم جانبی مانند پوشاک روز مره، گارد موبایل و … است.

حال اگر شما خانم هستید و می‌خواهید برای همکار آقای خود کادویی تهیه کنید به چند نکته باید توجه داشته باشید، نکته اول که باید به آن توجه داشته باشید که آیا او متاهل است یا نه، در صورت مجرد بودن او می‌توانید با توجه به علایقی که از وی می‌دانید کادو مورد نظر خود را تهیه کنید اما ما برای شما لیستی در ادامه برای شما ارائه داده ایم که مناسب ترین هدیه برای همکار اقا است:

 1. پک های چرم
 2. کیف اداری و کیف پول
 3. هدیه فرهنگی
 4. گیاهان زینتی

 

کادو مناسب همکار خانم

خرید کادو رسمی اداری مناسب برای همکار خانم تقریبا همانند خرید کادو برای همکار آقا است. اگر خانم هستید و می‌خواهید برای همکار خانم کادو مناسب تهیه کنید کار شما بسیار راحت است و می‌توانید به راحتی با نگاه کردن به علایق زنانه خود کادو خود را بسته به هرمناسبت خریداری کنید.

اگر برای خرید کادو رسمی اداری وقت کافی ندارید،  شلوغی هنگام خرید حضوری شما را اذیت می‌کند و سایت معتبری را برای خرید آنلاین نمی‌شناسید ما به شما فروشگاه ژینو را معرفی می‌کنیم که ضمن آشنایی با فروشگاه ژینو می‌توانید با محصولات او آشنا شوید و به راحتی و در کمترین زمان کادو مورد نظر خود را تهیه کنید. درادامه ما به شما ایده برای خرید کادو مناسب ارائه می‌دهیم:

کتاب

اگر می‌دانید که همکارتان اهل هنر و ادب هستند، کتاب می‌تواند گزینه مناسبی برای کادو دادن باشد.

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

 

بوکمارک چوبی

می‌توانید در کنار خرید کتاب بوکمارک چوبی تهیه کنید که جذابیت هدیه شما را چند برابر می‌کند، بوکمارک چوبی کالایی است که مقایسه با بوکمارک های دیگر مقاوم است و هنگام ضربه خوردن مشکلی ایجاد نمی‌کند، جنس بوکمارک ها از چوب سه میل ام دی اف بوده که سطحی صاف و یک نواخت و ساختاری مقاوم دارد و دارای طرح ها متنوع فانتزی است که روی چوب کشیده شده،
می‌توانید با مراجعه به فروشگاه ژینو از طرح های آن دیدن و خرید کنید.

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

 

کیف آرایشی

قطعا کیف آرایشی کادو مناسبی برای خانم ها است چرا که مشکل امروزه خانم ها نا منظمی لوازم آرایشی خود است پس خرید کیف لوازم آرایشی گزینه مناسب و خاصی برای هدیه دادن است.  کیف آرایشی ژینو، کیف آرایشی ژینو محصولی مناسب و کاربردی برای هدیه دادن به یک خانم  است.

جنس کیف آرایشی ژینو از چرم مصنوعی PU است، ویژگی های این چرم ضدخش و ضد آب بودن است و یک لایه لمینت برای مقاومت بالا روی آن ها کشیده شده که علاوه بر افزایش مقاومت باعث براق و جذاب شدن کیف شده است، ابعاد کیف آرایشی 22  در 14 با کفی 9  سانت است که به راحتی در کیف های دستی جای میگیرد. اگر قصد خرید کیف آرایشی را به عنوان کادو رسمی اداری برای همکار خانم را دارید می‌توانید در طرح های متنوع و زیبا از ژینو تهیه کنید.

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

کیف دوشی

کیف دوشی یکی از لزومات هر خانم است که کاربرد بسیاری برای آن ها دارد و می‌تواند به عنوان یک کادو رسمی اداری برای همکار خانم گزینه مناسبی باشد، کیف دوشی فروشگاه ژینو محصولی است که می‌توانید به آن را به این منظور خریداری کنید. این کیف در طرح های زیبا و جذاب و جنس بسیار عالی هستند،  با دوام بالا و ابعاد 25  در 22 که فضای مناسبی برای قرار دادن لوازم شما دارد.

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

 

ماگ

ماگ همان لیوان است اما دارای طرح های متنوع است و در حال حاضر بسیار مورد پسند کاربران قرار گرفته است پس گزینه مناسبی برای دادن کادو رسمی اداری برای همکارخانم است زیرا یک وسیله مورد نیاز برای هر میز کاری است و باعث نظم روی میز می‌شود.  پیشنهاد ما به شما ماگ های ژینو است که در دو جنس سرامیکی و حرارتی موجود بوده و دارای طرح های فانتزی متنوع است.

ابعاد ماگ سرامیکی ژینو ارتفاع 9  سانتی متر و قطر 8  سانتی متر است و حجم تقریبی 330 میلی لیتر را دارد، جنس ماگ های حرارتی همانند ماگ سرامیکی می‌باشد.

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

 

خرید بهترین و جذابترین کادو رسمی اداری و خاص برای همکاران و اطرافیان

 

در این مقاله به شناخت کادو رسمی اداری و کادو مناسب هر سمت، آداب و نکاتی که باید هنگام خرید و دادن کادو رعایت کنیم پرداخیتم.  متوجه شدیم که با شناخت خریدن یک کادو مناسب کار بسیار سختی نیست.

در صورت کافی نبودن زمان برای تهیه کادو مناسب خود می‌توانید به سایت ژینو مراجعه کنید و با شناخت محصولات ژینو، دیدن محصولات بیشتر و متنوع و توضیحات بیشتر کادو خود را برای هر مناسبتی تهیه کنید.

ارسال دیدگاه