جدید ترین مدل مانتو دخترانه جلو باز

جدید ترین مانتو جلو باز سال 1401

مدل مانتو دخترانه جلو باز نتیجه سیر و تحول زیاد، در طراحی مانتو ها است که روز به روز به تجمل و زینت آن افزوده می‌شود. مدل مانتو جلو باز در تابستان و بهار به دلیل گرم بودن هوا طرفداران زیادی دارد .

افزایش مدل مانتو دخترانه جلو باز باعث رقابت بین طراحان لباس شده و هر ماه یک مدل جدیدی از مانتو در بازار عرضه شود و جوانان زیادی از این مدل ها و ابتکار تازه استقبال می کنند که همین موضوع تنوع لباس ها را زیاد کرده است.

برخی خانم های جوان یکی از دلایل شیک پوشی را به روز بودن در مدل مانتو دخترانه جلو باز می ‌دانند و از مدل مانتو‌های جدید بسیار استقبال می کنند. به همین دلیل در این مقاله جدید ترین نوع مانتو و پارچه هایی که استفاده شده است را توضیح می دهیم تا بهترین خرید را داشته باشید.

مانتو خرجکار

بهترین جنس برای مانتو دخترانه جلو باز

مدل مانتو دخترانه جلو باز اکثرا در فصل های گرم سال استفاده می شود پس بهتر است از جنس های خنک استفاده شود و از پارچه هایی استفاده شود که بافت سبک و نازکی دارند و از جنس نخ و پنبه هستند که تنفس پذیری زیادی دارد.

شما برای دوخت مانتو های  بهاره می توانید از پارچه های ابرو بادی، پارچه خامه دوزی، پارچه حریرو پارچه کرسپو نخی استفاده کنید البته تنوع پارچه های خنک و نخی در بازار زیاد است که به دلخواه و سلیقه خود می توانید انتخاب کنید ولی اگر به دنبال یک پارچه خاص و خنکی هستید پارچه های خام دوزی را پیشهاد می کنیم چون هم زیبایی خاصی دارند هم خنک و راحت هستند.

مانتو خامه دوزی

طرح های مدل مانتو دخترانه جلو بازه

مانتو های بهاره یا تابستانه اکثرا دارای رنگ های شاد و زنده ای هستند و از رنگ هایی مانند نارنجی، بنفش، زرد، آبی، سفید، کرمی  و سرخابی در دوخت مانتو های جلو باز بسیار استفاده می شود.

اگر به رنگ های شاد علاقه دارید و دوست دارید مدل مانتو دخترانه جلو بازی که انتخاب می کنید خاص باشد بهتر است مانتویی با ترکیب رنگ های شاد بپوشیدم. مثلا از خرجی کار های سنتی یا انواع پارچه های سوزن دوزی، تافته طرح دار و رنگی استفاده کنید.

این سبک مانتو ها را می توانید با بیشتر رنگ ها ست کنید چون در ترکیب پوشش خود محدودیتی ندارید و این سبک مانتو ها را می توانید با شال و شلوار های رنگی بپوشید.

مانتو خامه دوزی

اندازه های مختلف مدل مانتو دخترانه جلو باز

مانتو های بهاره جلو باز در شکل های مختلفی در بازار وجود دارند. برای مثال امروزه مانتو دخترانه جلو باز بلند و کوتاه و عروسکی بسیار طرفدار دارد که دارای جنس و رنگ های متنوعی است و شما متناسب با سلیقه خود می توانید خرید کنید.

مدل مانتو دخترانه جلو باز بلند بیشتر برای قرار های رسمی مناسب است و مدل مانتو دخترانه جلو باز کوتاه و عروسکی برای قرار های دوستانه و دورهمی های خانوادگی مناسب تر است. قطعا پوشیدن لباس های گشاد و کوتاه مناسب هر موقعیتی نیست و به دلیل کوتاهی و راحت بودن این مانتو انتخاب خوبی برای استفاده های روز مره است.

مانتو های بلند پر چین، امروزه در بین خانم های جوان بسیار محبوب است که به شکل جلو بسته و جلو باز این مانتو ها را می پوشند که یک استایل شیک و ساده ای را ایجاد می کند ولی اگر دوست دارید که مدل مانتو دخترانه جلو باز شما از سادگی خارج شود بهتر است از برش و مدل های زیادی استفاده کنید مثلا در قسمت های آستین، کمر و دامن برش ایجاد کنید.

مانتو صاحلی

مدل مانتو دخترانه جلو باز مجلسی

مانتو های مجلسی جلو باز عموما از پارچه هایی دوخته می شوند که محکم اند تا بر تن صاف و مرتب بایستد. ممکن است از پارچه هایی که در مدل مانتو دخترانه جلو باز مجلسی استفاده می‌کنند پلی استر بیشتری به کار رفته باشد و خنکی و راحتی کمتری نسبت به دیگر مانتو های بهاری داشته باشد.

دوخت مانتو های مجلسی بسیار دقیق و منظم انجام می شوند و دارای برش های خاصی است تا هنگام پوشش فرم نهایی خود را حفظ کند. اکثر مدل مانتو دخترانه جلو باز مجلسی دارای گلدوزی و سنگ دوزی هستند که زیبایی و جلای مانتو را چند برابر می کند ولی اگر مانتو های ساده دوست دارید می‌توانید از مدل مانتو هایی که برش و زرق و برق کمتری دارند استفاده کنید که بسیار شیک هستند.

مانتو ژاکارد مجلسی

مدل مانتو دخترانه جلو باز برای استفاده های روزانه

یکی از مولفه های راحتی مانتو، داشتن اندازه، قد مناسب و دست و پا گیر نبودن آن است. به همین خاطر استفاده از مانتو های کوتاه و خنک بهترین انتخاب برای مانتو های روزمره است. مانتو های کوتاه اگر دوخت و مدل فانتزی و طرح های خلاقانه ای داشته باشد قطعا به یک مانتو زیبا و جذاب تبدیل می‌شود. نکته ای که در دوخت مدل مانتو دخترانه جلو باز باید دقت کرد انتخاب نوع پارچه درست است و استفاده از پارچه های طرح دار این نوع مانتو ها را زیبا ترمی‌کند.

مانتو عروسکی
ست رنگ سال ۱۴۰۱ چیست؟

مطالعه ست رنگ سال 1401

چگونه لباس های خود را با رنگ سال ست کنیم؟

اهمیت آستین در مدل مانتو دخترانه جلو باز

آستین مانتو از مهم ترین بخش های مدل مانتو دخترانه جلو باز به حساب می آید و به نحوی قلب مانتو شناخته می شود، پس از طراحی آن غافل نشوید و به ساده بودن آن قانع نباشید. آستین پفی و آستین مچی برای مانتو‌های کوتاه مناسب و زیباتر است و آستین های برش دار بیشتر مناسب مانتو‌های بلند است که بیشتر رسمی دیده می شوند.

مانتو جلو باز

استفاده از پارچه ژاکارد در مدل مانتو دخترانه جلو باز

پارچه‌های ژاکارد دارای رنگ های بسیار زیبایی است. همچنین دارای تنوع فوق العاده ای در طرح و نقش می باشد. استفاده از مانتو های ژاکارد با رنگ های روشن و ملایم جلا و زیبایی خاصی دارد و اگر همیشه از رنگ های تیره استفاده می‌کنید بهتر است با خرید مدل مانتو دخترانه جلو باز ژاکارد تنوعی در مانتوهای خود ایجاد کنید. این رنگ ها شما را شاداب و سرزنده جلوه می‌دهد.
طراحان مدل مانتو ژاکارد بیشتر بر روی آستین این نوع مانتو تمرکز دارند و ایده خاصی برای بدنه مانتو‌های ژاکارد ندارند. پارچه های ژکارد به دلیل خشک بودن بسیار فرم پذیر هستند و مدل های ایجاد شده بسیار زیبا ظاهر می‌شوند.

مانتو جلو باز ژاکارد

نکته مهمی که در مدل مانتو دخترانه جلو باز باید رعایت کنید.

یکی دیگر از مواردی که باعث زیبا تر شدن استایل شما می‌شود نوع لباسی است که در زیر مدل مانتو دخترانه جلو باز می پوشید. شما می‌توانید از تونیک های ساده، زیر سارافونی، شومیز های ساده و… استفاده کنید. فقط دقت کنید که با پوشیدن مانتو های شلوغ از پوشیدن لباس های مدل دار و چین دار در زیر این نوع مانتو های جلو باز خود داری کنید.

اگر نوع مانتو و لباس زیر مانتویی که می پوشید بسیار ساده است بهتر است با پوشیدن اکسسوری های مختلف، به پوشش خود جلا دهید. همچنین پوشیدن شلوار جین های طرحدار یا شلوار‌هایی با رنگ های مختلف نیز می‌‌تواند کار ساز باشد.

مانتو جلو باز

امیدواریم از خواندن این مقاله  لذت برده باشید و توانسته باشید مدل مانتو دخترانه جلو باز متناسب با سبک وسلیقه خود را پیدا کرده باشید. تمام این مطالب برای راهنمایی بیشتر شما هنگام خرید گفته شده تا انتخاب درست تری هنگام خرید مانتو داشته باشید.

همچنین اگر به لباس و پوشاک و برند ها علاقه دارید و به دنبال اطلاعات بیشتری در این زمینه هستید میتوانید مقاله برند ها را بخوانید.

ارسال دیدگاه