راهنمای خرید ساک و چمدان زنانه شیک

انواع چمدان زنانه شیک

راهنمای خرید ساک و چمدان زنانه شیک

 

به طور کلی چمدان زنانه شیک شما باید سفر شما را آسان کند تا بدون اینکه اختلالی سفر و حمل و نقل چمدان به وجود بیاید بتوانید هرچیزی که برای یک سفر خوب نیاز است را با خود حمل کنید. همچنین چمدان شما باید به اندازه ای محکم باشد تا بتوانید با اعتماد کامل در انواع مکان ها و مسافرت‌ها، از ابزار و لوازم شما محافظت ‌کند. بنابر این قبل از خرید چمدان بهتر است از خود فروشنده و تجربیات دوستان یا سایت هایی که در باره نکات خرید چمدان زنانه شیک توضیح داده‌ٰاند،‌راهنمایی بگیرید.

 

چمدان زنانه شیک و فانتزی

چرا با چمدان زنانه شیک سفر کنیم؟

استفاده از چمدان به جای ساک دستی و کوله پشتی زنانه باعث سهولت کار شما در جابه جایی و حمل و نقل می‌شود. استفاده از چمدان‌ها به دلیل داشتن چرخ و دسته‌های محکم و با دوام، می‌توانید وسایل خود را به راحتی حمل کنید. همچنین همه افراد به دلیل مشکلات سلامتی که دارند نمی‌توانند کوله پشتی حمل کنند و  استفاده از کوله پشتی زنانه نامناسب ممکن است به گردن، کمر و دستان شما آسیب وارد شود.

دلیل دیگری که هنگام مسافرت بهتر است از چمدان استفاده کنید سلامت لوازم داخل کیف شما است. چمدان‌ها نسبت به کوله پشتی، ضخیم تر و محکم تر هستند و فضای بیشتری برای نگهداری اقلام در اختیار دارید، بخصوص اگر از چمدان زنانه شیک و سخت و محکم استفاده کنید.

چمدان کوچک دخترانه

 

هنگام خرید چمدان به چه نکاتی توجه کنیم؟

1. وزن

اگر اکثرا با خطوط هوایی مسافرت می‌کنید یا سفرهای کاری زیادی دارید باید به وزن چمدانی که می‌خرید دقت کنید چون چمدان‌های سنگین وزن، باعث می‌شوند هزینه بار اضافی پرداخت کنید. توجه کنید که هرچه چمدان شما سبک تر باشد وسایل بیشتری در خود جا می‌دهد و می‌توانید لباس و وسایل بیشتری برای تعطیلات به همراه خود داشته باشید. با آزمایش‌هایی که انجام دادند متوجه شدند که چمدان‌های خالی بین 3 تا 5 کیلوگرم در بازار وزن دارند پس قبل از خرید به وزن آن توجه کنید.

2.رنگ

چمدان زنانه شیک که دارای رنگ یا چاپ واضحی است انتخاب کنید تا به راحتی قابل تشخیص باشد و با چمدان دیگری جا به جا نشود. سعی کنید از  خرید چمدان‌هایی با رنگ سفید، کرم و مشکی خود داری کنید.

چمدان شیک زنانه

3.اندازه

وقتی می‌خواهید یک چمدان سایز بزرگ بخرید باید توجه کنید که در کجا این چمدان را قرار می‌دهید آیا اندازه و بزرگی آن بر روی سفر شما تاثیر منفی دارد؟ اگر قصد دارید با ماشین شخصی سفر کنید آیا چمدان شما به راحتی در صندوق عقب جا می‌شود؟ آیا با چمدان زنانه شیک خود می‌توان ازپله یا از میان مردم به راحتی عبور کرد؟ قبل از سفر حتما اندازه‌ها و محدودیت‌ها را اندازه گیری کنید تا در سفر دچار مشکل نشوید.

4.قفل چمدان

وجود یک قفل در هرجا که سفر می‌کنید لازم و ضروری است به خصوص اگر پرواز یا مسافرت‌های طولانی دارید . برخی از چمدان‌ها دارای قفل رمز دار هستند که کار را راحت کرده است اما برخی چمدان ها فاقد قفل و رمز هستند که در این صورت باید یک قفل دستی کوچک به زیپ‌های کیف وصل کنید تا با خیال راحت سفر کنید.

ژست عکس با چمدان زنانه شیک

5.دستگیره‌ها

تمام چمدان‌ها دارای یک دستگیره در قسمت بالا و کنار چمدان است که بسیار کاربردی است امروزه اکثر چمدان‌ها چرخ دار هستند که کاربرد و کارایی چمدان زنانه شیک را زیاد کرده است و باعث سهولت زیاد در حمل و نقل می‌شود البته برخی از چمدان‌های زنانه در دو طرف چرخ دارند که هنگام حمل راحتی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

6.چرخ ها

بیشتر چمدان ها چهار چرخ دارند که گاهی اوقات به آنها اسپینر نیز می‌گویند به این معنی که برای حمل کیف دیگر لازم نیست کیف را کج کنید و می‌توانید آن را در حالت اصلی و ایستاده در کنار خود حمل کنید. برخی از چمدان ها دارای دو چرخ بزرگ هستند که حمل سریع و آسان تری دارند ولی چرخ های اسپینری خود را با اکثر شرایط وفق می‌دهند و هنگام جا به جایی راحت تر هستید.

انواع چمدان ویکتوریا سکرت شیک

7.وجود جیب و زیپ‌های مختلف

جیب های داخلی را می‌توان در اکثر چمدان ها با جسی محکم یا نازوک پیدا کرد برخی از چمدان زنانه شیک دارای محفضه و جیب های بزرگ تری در داخل چمدان‌ها هستند که برای لپتاپ و تبلت طراحی شده اند. برخی از چمدان ها دارای محفظه و جیب مخصوص برای انواع لباس‌ها است تا چروک یا آلوده نشوند. جیب‌های خارجی برای قرار دارن اقلام ضروری و مورد نیاز است که در شرایط خاص، سریع به آن دسترسی داشته باشید.

انواع کیف زنانه شیک

8.قابلیت گسترش

بسیاری از چمدان‌ها دارای یک پنل قابل ارتقاع هستند که می‌توان آن را برای حداقل 10 درصد فضای چمدان زنانه شیک را افزایش داد اگر شما به سفر علاقه دارید و در سال به جاهای مختلفی سفر می‌کنید به خصوص جاهای زیارتی حتما چمدانی خریداری کنید که قابل افزایش سایز یا گسترش باشد تا با خرید سوغاتی و هدایا دچار مشکل کمبود جا نشوید، این چمدان‌ها ارزش خرید دارند و دربین خانم های مسن بسیار محبوب است.

چمدان مشکی زنانه

چمدان زنانه شیک خود را در چه اندازه ای خریداری کنیم؟

بسیاری از خطوط هوایی دارای محدودیت اندازه و وزن هستند که ممکن است شما را با چمدان‌های بزرگ دچار مشکل کند. پس اگر مدام در حال مسافرت هستید بهتر است از یک چمدان دستی کوچک استفاده کنید. دقت کنید که برخی از خطوط هوایی برای چمدان و لوازم‌های بزرگ هزینه بیشتری می‌گیرند؛ بنابر این قبل از پرواز حتما سوال کنید که آیا هزینه اضافی باید پرداخته شود یا خیر؟

چمدان زنانه با جنس پارچه ای بخریم یا سخت و محکم؟

انواع چمدان زنانهشیک
انواع چمدان زنانه شیک

چمدان با جنس سخت و محکم

چمدان‌هایی که دارای جنسی سخت و محکم است به عنوان بادوام ترین نوع چمدان شناخته می‌شود. معمولا این نوع چمدان ها دارای بدنه‌ای محکم و سخت است که از جنس پلی‌پروپیلن قالبی، پلی کربنات یا پلاستیک ABS ساخته می شود و برخی از آنها در ساخت چمدان زنانه از آلومینیوم استفاده می کنند. آنها نسبت به چمدان‌های زنانه پارچه ای انعطاف کمتری دارند و گزینه بهتری برای محافظت و حمل لوازم ظریف و شکننده است. این نوع چمدان زنانه شیک در برابر آب مقاوم است ولی کاملا ضد آب نیست و ممکن است آب از قسمت‌های زیپ وارد چمدان شود.

چمدان ‌زنانه شیک با جنس سخت و محکم در برابر حمل و نقل‌های خشن و برسی چمدان‌ها هنگام بازرسی، بهتر مقاومت می‌کنند. جدید ترین مدل‌های چمدان، سبک وزن هستند و دارای ویژگی و قابلیت‌های بسیاری است که قبل از خرید بهتر است ویژگی‌های آن را از فروشنده بپرسید. بسیاری از این چمدان‌ها دارای یک محفظه و جیب جدا است تا بتوانید بهتر لوازم خود را سازماندهی کنید. این چمدان‌ها جیب خارجی ندارند و ممکن است داخل کیف یک یا دو عدد جیب داشته باشد.

چمدان سخت و محکم زنانه
چمدان زنانه شیک

 

چمدان با جنس نرم

چمدان زنانه شیک پارچه ای یا چمدان‌هایی که منعطف و نرم هستند بسیار پرطرفدارند و معمولا دارای بخشی هستند که به افزایش سایز چمدان کمک می‌کند. این محصول نسبت به چمدان های محکم و سخت در برابر آب مقاومت کمتری دارند و کاملا ضد آب نیستند پس اگر در مکان و جاهای بارانی می‌روید بهتر است چمدان‌های از جنس سخت و محکم ببرید. چمدان‌های پارچه ای و نرم معمولا دارای مقدار زیادی جیب‌های داخلی و خارجی هستند که انتخاب خوبی برای مسافران است جیب‌های بیرونی این نوع چمدان‌ها دارای قفل نیستند پس اشیاء قیمتی خود را در جای دیگری قرار دهید.

خرید چمدان زنانه شیک و فانتزی

قبل از خرید چمدان زنانه شیک به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید چمدان بهتر است وارد یک فروشگاه معتبر شوید و به صورت حضوری چمدان زنانه منتخب خود را برسی کنید و تایین کنید که کدام سبک و رنگ و اندازه مناسب شما است همچنین اگر دچار سردرگمی شدید می‌توانید از فروشنده راهنمایی بگیرید. اگر به صورت آنلاین خرید می‌کنید کیف خود را حدودا یکماه زود تر سفارش دهید تا در صورت نامناسب بودن بتوانید آن را تعویض کنید، همچنین اگر آگاه باشید و در حراجی‌های فصلی چمدان زنانه شیک خود را انتخاب کنید قطعا برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود.

چمدان زنانه شیک و محکم

منبع

 

کلیدواژه : چمدان زنانه شیک
ارسال دیدگاه