برچسب استیکر چیست؟ آشنایی با 7 نوع استیکر

برچسب استیکر

برچسب استیکر چیست؟ باید بگوییم که استیکرها یکی از ارزان‌ترین و سریع‌ترین روش‌های زیبا سازی مکان یا اشیا است. اگر از فضای محیط و خانه خسته شدید؛ میتوانید خیلی راحت محیط را به سلیقه خود با انواع برچسب‌ها تغییر دهید.

استیکر از دولایه درست شده است. لایه اول که طرح دار وسطح زیری چسب دار است. و لایه دوم از لایه چسب محافظت میکند. شرکت ژینو نیز استیکرهایی را با کیفیت بالا و از بهترین مواد اولیه موجود در بازار تولید می کند.

جنس برچسب استیکر چیست؟

اکثر برچسب‌های استیکر از دو جنس کاغذی و P. V. C هستند. که امروزه برچسب P. V. C طرفداران بیشتری دارد.

برچسب کاغذی به دلیل مقاومت و کیفیت کم و نداشتن چسب محکم خیلی طرفدار ندارند. ولی برچسب استیکر P. V. C چسب محکمی دارد. واگر استیکر را از روی سطوح بردارید جای چسب نمی‌ماند. همچنین در برابر خش و پارگی مقاوم است. و ضد آب است. به همین دلیل متقاضی بیشتری دارد.

دلیل مقاومت برچسب استیکر P. V. C یک لایه از جنس پلیمر است. که روی برچسب برای افزایش مقاومت میکشند. در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم.

7 نوع برچسب pvc کدام‌اند؟ مزیت استفاده از استیکرها چیست؟

برچسب استیکر در طرح‌ها و ابعاد مختلفی ساخته میشوند. با نام‌هایی مثل برچسب دیواری، برچسب دفتر، برچسب‌های کاغذی ، برچسب لیبل و برچسب سه بعدی، برچسب کیبورد برچسب اسکین لپتاپ، این برچسب‌ها در بازار وجود دارند. در ادامه نیز ۶ مزیت استفاده از این برچسب‌ها را برای شما عزیزان بیان کرده ایم.

مزیت استفاده از برچسب PVC

  1. نصب آسان استیکر
  2. قابلیت نصب دو الی سه بار به محل مورد نظر
  3. از نظر مالی مقرون به صرفه است
  4. نصب تمیز و بدن کثیف کاری
  5. ایجاد تغیر و تحول در مکان با هزینه کم
  6. تنوع زیاد در طرح‌ها و متناسب با هر سلیقه‌‌ای

برچسب استیکر شرکت ژینو

چند سوال مهم:

در ادامه چند سوال مهمی که ممکن است برای شما عزیزان پیش بیاید را بیان می‌کنیم تا با دید بازتری نسبت به خرید از شرکت ژینو اقدام کنید.

کاربرد برچسب استیکر چیست؟

برچسب p. v. c در قالب و طرح‌های مختلفی تولید میشوند. و متناسب با سلیقه هاست.به همین دلیل در مکان‌ها و جاهای مختلفی استفاده میشود. مثلا برچسب‌ها روی دیوار شیشه فلز کاغذ از این برچسب استیکر استفاده میشود.

قیمت برچسب استیکر pvc چقدر است؟

قیمت برچسب pvc نسبت به بقیه برچسب‌ها گران‌تر است. چون استیکر pvc علاوه بر داشتن مواد گران از دستگاه‌های گران قیمت استفاده میشود. تا کیفیت و کمیت لازم را برای مشتری داشته باشد.

انواع برچسب استیکر چیست؟

بر چسب استیکر به سه گروه شفاف ، پشت سفید و برچسب استیکر مِش تقسیم میشوند.
برچسب استیکر شفاف در مکان‌هایی که زمینه کار مهم باشد استفاده میکنند. مثلا روی درب‌های شیشه‌‌ای که با عنوان‌های هشدار و تبلیغاتی هستند.

برچسب استیکر پشت سفید که زمینه کار سفید است. و طرحی روی آن نقش بسته و توجه اصلی روی طرح رنگی است.

برچسب‌های مش دیدی یک طرفه به ما میدهد. و اغلب با عنوان‌های تبلیغاتی و زینتی استفاده میشود. و برچسب مش روی انواع سطوح مثل شیشه ساختمان‌ها بدنه اتوبوس فضای نمایشگاه‌ها استفاده میشوند.

استیکر مات بهتر است یا براق؟

در سه نوع برچسب که در بالا نام بردم هم در قالب براق و هم در قالب مات تولید میشود. برچسب استیکر براق که نور را باز تاب میدهند. تصویر به طور یکنواخت قابل دیدن نیست.
ولی برچسب استیکر مات رفلکس نور ندارد. و سطح یکنواختی دارد و در عکاسی عکس بهتر و زیبا‌تری از برچسب استیکر میتوان گرفت.

خوشبختانه شرکت ژینو این امکان را دارد که برای مشتریان خود برچسب‌هایی با بهترین کیفت و حالت مات تولید کند.

برای مقاوم سازی استیکر از چه چیزی استفاده می‌شود؟

برای ثابت ماندن رنگ و ماندگاری بیشترو طول عمر بیشتر برچسب استیکر؛علاوه بر روکش پلیمری از از یک لایه محافظ دیگر به نام لمینت روی برچسب استیکر میکشند. که مقاومت استیکر را چند برابر میکند.روکش لمینت استیکر نیز دو نوع است مات و براق.

با توجه به توضیحاتی که دادیم مات کارایی بهتری دارد. و روکش لمینت برچسب استیکر باعث عمر بیشتر و کیفیت بهتر میشود.

روکش لمینت برچسب استیکر کیفیت رنگ‌ها و کنتراست رنگی در تصاویر را بهبود میبخشد. و از بریدگی ایجاد لک و اسیب‌های احتمالی دیگر جلو گیری میکند. و ماندگاری و مقاومت برچسب استیکر چاپ شده در برابر نور و رطوبت مقاوم میشود.

برچسب با چه دستگاهی چاپ می‌شود؟

برای چاپ برچسب استیکر دستگاه‌های مختلفی وجود دارند. مثلا برچسب‌های کاغذی را میتوان با پرینتر‌های رنگی نیز چاپ کرد. و چاپ برچسبpvc  با دستگاه‌های گران قیمتی و صنعتی با نام اکو سالونت دستگاه چاپ بنر و دستگاه UV چاپ میشوند.

دستگاه سالونت با کیفیت بسیار بالایی روی انواع متریال استفاده میشود. به دلیل نوع مرکب یا جوهری که دارد و دوستدار محیط زیست است اکوسالونت نام دارد.

دستگاه چاپUV  نوعی چاپ دیجیتال است که با پرتو فرا بنفش جوهر را خشک میکند. که در مقایسه با اکوسالونت دستگاه چاپ استیکر اکو سالونت با کیفیت‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.
دستگاه چاپ بنر یک دستگاه صنعتی است که به صورت جوهر افشان است. به همین دلیل کیفیت خوبی ندارد.

برش استیکر چگونه است؟

برای برش استیکر دوروش وجود دارد. برش برچسب استیکر دستی که از کاتر قیچی و تیغ استفاده میشود. و برش برچسب استیکر صنعتی که دستگاه کاتر پلاتر برش میدهد.
دستگاه کاتر پلاتر دونوع دارد. یکی با سنسور و یگی دیگر بدون سنسور. که شرکت ژینو از دستگاه کاتر پلاتر سنسور دار استفاده میکند.

دستگاه کاتر پلاتر بی‌سنسور برچسب استیکر را در الگوهای ساده میبرد. ولی دستگاه کاتر پلاتر سنسور دار برچسب‌های استیکر را دور بُر میکند. یعنی در هر ابعاد و مختلفی برچسب را برش میدهد.

هنگام برش برچسب استیکر اگر دستگاه با سنسور بر روی حالت نیم تیغ باشد برچسب استیکر pvcبرش میخورد. ولی زیری آن برش نمیخورد. و اگر دستگاه کاتر پلاتر روی حالت سنسور تمام تیغ باشد هم برچسب و هم کاغذ زیری آن برش میخورد.

اگر دستگاه کاتر پلاتر ضعیف عمل کند؛ برچسب‌ها خراب میشوند. و دیگر برچسب استیکر مرغوبی نداریم.

برچسب استیکر چگونه بسته بندی میشود؟

برچسب استیکر‌ها به صورت رولی و در کارتن قرار میگیرند. تا در برابر تا شدن، شکستن و ضربه دیدن محافظت شوند.

خوشبختانه شرکت ژینو تمام تلاش خود را به کار گرفته است؛ تا از دستگاه‌های فوق پیشرفته و به روز استفاده کند. همچنین با ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت رضایت مشتریان خوب و همیشه همراه خود را جلب کنند.

در نهایت باید به شما عزیزان این مژده را بدهیم که شرکت ژینو توسط تیم تولید تخصصی خود، استیکرهای باکیفتی را تولید می‌کند. خرید این استیکرها می‌تواند در همه جای منزل مورد استفاده قرارگیرد. در نتیجه توصیه می‌کنیم اگر از آن دسته افرادی هستید که زیبایی منزل یکی از دغدغه‌های شما می‌باشد؛ از این استیکرها برای تزیین کاشانه خود استفاده کنید.

ارسال دیدگاه